Gwiazdy

Marianna Schreiber straciła ciążę. Jak potraktował ją lekarz?

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Reporter:
Mateusz Hładki
Marianna Schreiber i jej walka o kobiety

Marianna Schreiber, czyli żona polityka Łukasza Schreibera, zyskała rozgłos za sprawą udziału w "Top Model 10". Od tego czasu nie schodzi z pierwszych stron gazet. W rozmowie z Mateuszem Hładkim, reporterem Dzień Dobry TVN, opowiedziała o bolesnych dla niej chwilach. Wspominała poronienie, problemy z mężem i naznaczone alkoholem w rodzinie dzieciństwo.

Marianna Schreiber o relacji z mężem

O Mariannie Schreiber zrobiło się głośno, kiedy pojawiła się w "Top Model 10" i wyznała, że jest żoną ministra Łukasza Schreibera. Jak przyznała, do programu zgłosiła się, nie informując męża o tym fakcie. Nie chciała mu jednak utrzeć nosa, a zrobiła to dla siebie. W wywiadach szczerze mówiła, że ostatnio jej małżeństwo jest wystawione na próbę, a ona sama walczy o siebie. Nazwała się "współczesną niewolnicą".

 - Jak mój mąż wraca do domu, to jest "cześć-cześć", a czasami nie ma "cześć-cześć". Ta sytuacja, która jest teraz od prawie dwóch miesięcy, na pewno pogorszyła nasze relacje. To jest taka duża próba przetrwania dla nas jako małżeństwa, czy jesteśmy w stanie oboje sobie pozwolić się spełniać. Myślę, że oboje musimy czuć się szczęśliwi - podkreśliła Marianna Schreiber w rozmowie z Mateuszem Hładkim.

Obecnie, jak dodała, czeka na tę przestrzeń.

Marianna Schreiber o poronieniu

Okazało się, że to nie pierwszy kryzys pary. Ostatnio na jej blogu pojawił się wpis o poronieniu, które doprowadziło do rozstania jeszcze zanim stanęli na ślubnym kobiercu.

Pamiętam moment tego poronienia, jak się znalazłam w szpitalu. Byłam tam potraktowana bardzo przedmiotowo. Lekarz powiedział, żebym nie płakała, że to jest normalne, każdemu się zdarza i o co ja robię krzyk. Potem rozstanie z moim mężem na pewno nie było kolejną rzeczą, która mi pomagała. Wzięliśmy ślub w 2015 roku, a ciążę straciliśmy w 2014

Marianna Schreiber o trudnym dzieciństwie i kampanii społecznej

Marianna Schreiber z wykształcenia jest pedagogiem, teraz pisze doktorat. Wychowała się na warszawskim Muranowie. Ukończyła technikum ekonomiczne, a szkoła i wychowawczyni pozwoliły jej przetrwać trudne dzieciństwo.

- To były problemy, które nie pozwalały mi się rozwijać, spokojnie uczyć, które nie pozwalały się wyciszyć – powiedziała w Dzień Dobry TVN. Ujawniła, że chodzi o nadużywanie alkoholu w rodzinnym domu.

Swoją popularność chce wykorzystać do promocji kampanii społecznej, która jest skierowana do kobiet.

- Moja kampania niesie ze sobą nazwę "Kobieca siła zmienia na lepsze". Codziennie otrzymuję bardzo dużo wiadomości od kobiet, które widzą w tym wszystkim, co ja robię, co pokazuję, kawałek siebie i piszą, że im daję siłę. Boją się uzewnętrznić swoje potrzeby względem oceny przez innych, bo ludzie potrafią oceniać bardzo dotkliwie - zauważyła Marianna Schreiber.

Jakie są jej plany? Czym pasjonuje się jej 6-letnia córka? Posłuchaj całej rozmowy z Marianną Schreiber w materiale wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości