Marcin Bosak i Maria Dębska wzięli tajemniczy ślub. Na ceremonii nie zabrakło gwiazd

Marcin Bosak
Kamil Piklikiewicz/East News
Źródło: Dzien Dobry TVN
Marcin Bosak i Maria Dębska postanowili powiedzieć sobie sakramentalne "tak". Para wzięła tajemniczy ślub, na którym pojawiła się plejada gwiazd. Jak wyglądali młodzi i gdzie odbyła się ceremonia? Zdjęcia potwierdzające uroczystość opublikował jeden z tabloidów.

Marcin Bosak i Maria Dębska związek artystów

Maria Dębska i Marcin Bosak od 2018 roku tworzą zgrany duet. Aktorzy znajomość rozpoczęli na deskach warszawskiego teatru Studio, gdzie zagrali małżeństwo w spektaklu "Ripley pod ziemią". Zakochani początkowo ukrywali swój związek, jednak z czasem potwierdzili bliskie relacje. Jakiś czas temu w mediach spekulowano o planowym ślubie pary. To właśnie w tego powodu aktor miał rzekomo zrezygnować z udziału w jednym z telewizyjnych show. Jak doniósł jeden z tabloidów, teoria się sprawdziła. W tym roku, mimo koronawirusa miłość artystów została zwieńczona obrączkami. Marcin i Maria 15 sierpnia wzięli tajemniczy ślub. Jak przebiegała ceremonia?

Marcin Bosak i Maria Dębska wzięli ślub

W życiu Marcina Bosaka i Marii Dębskiej dużo się dzieje. Według doniesień tabloidu, para w sobotnie popołudnie złożyła sobie małżeńską przysięgę. Ślub odbył się w Warszawie w Kościele Sióstr Wizytek na Krakowskim Przedmieściu. Wśród gości znaleźli się koledzy i koleżanki po fachu m.in. Basia Kurdej-Szatan z mężem i córką, Artur Żmijewski, Mirosław Zbrojewicz. Nikt z zaproszonych nie udostępnił jednak zdjęć ani wideo w sieci. Ślub zorganizowany był w tajemnicy.

Fotografie z ceremonii zostały opublikowane w jednym z tabloidów. Jak prezentowała się para młoda? Maria wybrała elegancją suknię z falbanami i welonem, a Marcin postawił na czarny garnitur. Równie pięknie wyglądali goście. Ciężarna Basia Kurdej-Szatan wybrała długą sukienkę w jasnych kolorach, a jej mąż Rafał założył niebieską koszulę.

Młodej parze życzymy wszelkiej wspaniałości na nowej drodze życia.

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz wezmą ślub w katedrze św. Pawła w Londynie? Muszą poczekać w kolejce. Zobacz wideo:

Zobacz także:

Julia Wieniawa bez makijażu: "Pieguska pozdrawia"

Sandra Kubicka nie wstydzi się swoich niedoskonałości. Modelka zmaga się z popularnym problemem

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości