Maria Dębska i Marcin Bosak w romantycznej podróży poślubnej. Dokąd wybrali się małżonkowie?

''Co nowego w show-biznesie''
Maria Dębska i Marcin Bosak w sierpniu tego roku zdecydowali się scementować swój związek i powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Małżonkowie uczcili ten moment podróżą ślubną do Włoch.

Podróż poślubna Marii Dębskiej i Marcina Bosaka

Dla Marii Dębskiej i Marcina Bosaka to były wyjątkowy rok. Po 3 latach związku oboje zdecydowali się powiedzieć sakramentalne "tak". Ceremonia odbyła się 15 sierpnia w Kościele Sióstr Wizytek na Krakowskim Przedmieściu, a suknię ślubną panny młodej mieliśmy okazję zobaczyć na instagramowym profilu Macieja Zienia.

Świeżo upieczeni małżonkowie zdecydowali się uczcić zmianę stanu cywilnego, wybierając się w podróż poślubną do Włoch. Stroniący od pokazywania życia prywatnego aktorzy pochwalili się wyjazdem.

Sardynia, moje serce

- napisała Maria Dębska.

Pod postem pojawiło się wiele ciepłych słów od internautów, którzy zachwycali się nią samą. Nie zabrakło również komentarza samego męża gwiazdy.

#NajpiękniejszaDziewczynaNaŚwiecie ❤️??

- napisał Marcin Bosak.

Śluby gwiazd

Maria Dębska i Marcin Bosak nie są jedynymi zakochanymi, którzy w tym roku zdecydowali się wziąć ślub. Miłość do grobowej deski przysięgali sobie również m.in. Małgorzata Heretyk z Ernestem Musiałem czy Janusz Chabior i Agata Wątróbska, którzy o swojej miłości opowiadali w sierpniu w Dzień Dobry Wakacje.

Niektórzy mówią: >>O, taka różnica wieku między wami jest – 18 lat<<, ale w sumie to moja taka tradycja rodzinna, bo tato był starszy od mamy o 15 lat. I tak w sumie ani ja nie jestem taki stary, ani Agata taka młoda, więc jest wszystko dobrze

- powiedział w programie aktor.

Obojgu w zorganizowaniu uroczystości nie przeszkodziła nawet panująca pandemia koronawirusa. Złożenie przysięgi małżeńskiej nastąpiło w czerwcu, w Klasztorze Kamedułów na krakowskich Bielanach. Weselne przyjęcie pary uświetnili występami Paweł Domagała i Piotr Gąsowski.

Przypominamy materiał z Januszem Chabiorem i Agatą Wątróbską.

''Historia miłości Janusza Chabiora i Agaty Wątróbskiej''

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Kasia Kowalska o powrocie na scenę. "Po czterdziestce zaczęło mi się chcieć bardziej"

Maja Hyży i Paula Tumala odważnymi zdjęciami poruszają problem samoakceptacji. "Nieidealnie idealna"

Obsada "Niani" i "Magdy M" po 15 latach od premiery. Czy aktorzy chcieliby wrócić na plany tych serialowych hitów?

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

podziel się:

Pozostałe wiadomości