Gwiazdy

Kasia Kowalska o powrocie na scenę. "Po czterdziestce zaczęło mi się chcieć bardziej"

Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

Kasia Kowalska o powrocie na scenę. "Po czterdziestce zaczęło mi się chcieć bardziej"

Dzień Dobry TVN

Ostatnie miesiące były dla niej wyjątkowo trudne, ale nie poddała się. Kasia Kowalska po krótkich wakacjach odwiedziła nasze studio i opowiedziała o swoich nowych, wyjątkowych pasjach. Na scenie zaprezentowała utwór "Domek z kart". Zobaczcie sami.

Trudny czas Kasi Kowalskiej

Kasia Kowalska jest jedną z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek. Podczas swojej 25-letniej kariery nagrała 10 albumów i wypromowała wiele hitów, m.in.: "Pieprz i sól", czy "Antidotum". W 2018 roku, po dziesięcioletniej przerwie, Kasia wydała nowy album, "AYA", który otrzymał nominację do Fryderyka 2019. Ostatnie kilka miesięcy były dla niej i jej rodziny bardzo ciężkie. Jej córka, która na co dzień mieszka w Londynie, poważnie zachorowała. Na szczęście zdrowieje i wszystko powoli wraca do normy.

Dziękuję Fundacji TVN za wsparcie, bo to był ciężki czas dla nas, ale na szczęście najgorsze już minęło

- powiedziała Kasia Kowalska.

Piosenkarka w sierpniu wybrała się z rodziną na krótkie wakacje, na których doszkalała się w swojej nowej pasji.

W zeszłym roku rozpoczęłam naukę na desce windsurfingowej, w tym roku udało mi się zrobić spory progres (…) Nie ma rzeczy niemożliwych. W życiu bym nie pomyślała, że w moim wieku zacznę się uczyć nowych rzeczy. To jest wspaniała przygoda, bardzo polecam.

I jak dodała, taki reset był jej niezwykle potrzebny.

Kasia Kowalska o karierze

W październiku zeszłego roku ukazała się jej płyta "MTV Unplugged", będąca zapisem wyjątkowego koncertu, który zagrała 8 maja 2019 w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku. Na samo wspomnienie, piosenkarce robi się cieplej na sercu. Wraz z nią na scenie występowali jej muzyczni mentorzy: Edyta Bartosiewicz i Stanisław Sojka.

Ta płyta jest dla mnie wisienką na torcie

- wyznała.

Kasia Kowalska wyznała także, że uczy się grać na fortepianie.

Po czterdziestce zaczęło mi się chcieć bardziej. Miałam poczucie straconego czasu. Miałam pretensję do siebie, że więcej nie pracowałam, więcej nie tworzyłam, więcej się nie uczyłam

- powiedziała.

Dlatego na 45. urodziny kupiła sobie biały fortepian. Zainspirowana swoją idolką z dzieciństwa, Kate Bush, postanowiła pójść w jej ślady.

Zobaczcie wsytęp Kasi Kowalskiej z piosenką "Domek z kart" na scenie Dzień Dobry TVN:

Dzień Dobry TVN

Zobacz też:

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga - nowa para prowadzących w Dzień Dobry TVN

Kasia Warnke powraca z prawdziwym hitem. Fani: "Myślałam, że to Jennifer Lopez"

Małgorzata Kożuchowska na zdjęciu sprzed lat w czerwonych rajstopach i golfie. "To były wspaniałe czasy modowego freestajlu"

Co sądzisz o tym artykule?
63
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0