Kasia Kowalska

  Kasia Kowalska

  Ola Kowalska niedawno zaskoczyła ogromną metamorfozą. Córka popularnej piosenkarki na co dzień mieszka w Wielkiej Brytanii, ale zawitała teraz do Polski. Uradowana mama opublikowała z tej okazji zdjęcie, na którym uwagę zwraca uderzające podobieństwo Oli i Kasi.

  Ola, córka Kasi Kowalskiej jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Dziewczyna chętnie dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym. Często wrzuca też bardzo odważne zdjęcia, na których pozuje, np. w samej bieliźnie. Tym razem Ola zaprezentowała się fanom w czarnym bikini.

  Top of the Top Sopot Festival to trzy dni wspaniałej muzyki, największe gwiazdy i ponadczasowe hity, które porwały publiczność w Sopocie i przed telewizorami. Dziennikarka Agnieszka Jastrzębska była z kamerą Dzień Dobry Wakacje za kulisami największej muzycznej imprezy sezonu. To własnie podczas tego festiwalu zespół Bajm świętował swoje 40-lecie. Czym się stresowała Beata Kozidrak? Czy Edyta Górniak kocha festiwale i dlaczego zapomniała tekstu? Czy długo trzeba było namawiać do udziału w festiwalu Agustina Egurrolę? Zobaczcie, co działo się za kulisami festiwalu.

  W październiku 2017 r. zmarł największy fan Kasi Kowalskiej - jej tata. To dla niego dokończyła płytę, którą nagrywała od 10 lat. Jakie były ich relacje? Jaki wpływ miał ojciec wokalistki na jej gust muzyczny? Czy dzieci Kasi zamierzają zająć się muzyką? Wokalistka była gościem Dzień Dobry Wakacje.

  Kasia Kowalska, po 10 latach, wraca z nową płytą! Przedsmakiem nowego wydawnictwa jest utwór "Alannah (tak niewiele chce)", który mieliśmy okazję usłyszeć dziś w studiu Dzień Dobry TVN.

  Na Pl. Bankowym w Warszawie odbył się sylwester TVN. Na scenie wystąpiło wiele gwiazd. Za kulisami było też bardzo ciekawie. Kto kogo poharatał brzytwą? Kto był Pawłem i Gawłem imprezy? I kto włożył do krawata szwedzko-ortopedyczny kołnierz? Sprawdziła to reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Dowiedziała się również, jak miniony rok będzie wspominała Kasia Kowalska i jakie plany zawodowe ma Grzegorz Markowski.

  Córka Kasi Kowalskiej , Aleksandra, ma już 19 lat i właśnie wyjechała do Londynu, by studiować fashion design. Dziennikarka Dzień Dory TVN Agnieszka Jastrzębska spytała piosenkarkę o jej stosunki z pociechą. Czy włożyłaby kreację zaprojektowaną przez Olę?

  Przez ostatnie kilka lat Kasia Kowalska unikała show-biznesu. Skupiła się między innymi na wychowaniu swojego synka. Agnieszka Jastrzębska spotkała wokalistkę na imprezie modowej. Jak Kasia czuje się w takim miejscu? Co skłoniło ją do zawodowego powrotu?

  Czy buty to ważny element stylizacji? Projektantka Agnieszka Maciejak nie pozwala przymierzać swoich kreacji na boso. Jak mówi, to dla niej zbrodnia. Jak gwiazdy dobierają buty do swoich kreacji? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Po niemal 8 latach przerwy Kasia Kowalska wraca w wielkim stylu! Dziś w Dzień Dobry Wakacje telewizyjna premiera teledysku do najnowszego singla artystki - "AYA". W rozmowie, z Magdą Mołek i Marcinem Sawickim, Kasia zdradziła co działo się w jej życiu przez ostatnie lata i dlaczego zdecydowała się wrócić na scenę.

  W 2005 r. mało kto w Polsce nie słyszał takich przebojów jak: "Smak słów" Goyi, "Prowadź mnie" Kasi Kowalskiej i "Prócz Ciebie nic" Kayah i Krzysztofa Kiljańskiego. Utwory te są równolatkami programu „Dzień dobry TVN”. Z okazji jubileuszu zapytaliśmy, co słychać u gwiazd z pierwszych miejsc list przebojów roku 2005. Na kanapach zasiedli: Magdalena Wójcik „Goya”, Kasia Kowalska i Krzysztof Kiliański.

  Dzień Dobry TVN to świetny pomysł na rozpoczęcie weekendu. Świętujemy: wciąż trwają nasze 10. urodziny, a Kasia Kowalska, Krzysztof Kiliański i Magda Wójcik wspominają, dlaczego rok 2005 to był ich czas. W programie także zaskakujemy: Sarsa budzi widzów i Warszawiaków nie tylko śpiewem. Oprócz tego: najmniejsza kobieta świata staje na drodze Martynie Wojciechowskiej. Modelki z charakterystyczną urodą tworzą obowiązujący kanon piękna, a Jarosław Wałęsa wspomina swoje 10 lat z Dzień Dobry TVN. Bądźcie z nami jutro od 8:30! Program Poprowadzą Kinga Rusin i Bartek Węglarczyk.

  18 listopada wystąpi z jubileuszowym koncertem, celebrującym 20-lecie jej pracy na scenie.Jak wspomina swoje początki. Czy, jej zdaniem, młode gwiazdy w dzisiejszych czasach mają łatwiej czy trudniej i jaką mamą jest Kasia Kowalska? Zobaczcie!

  Agnieszka Jastrzębska była obecna przy promocji nowych perfum Radosława Majdana. Przy tej okazji zapytała gwiazdy o ich pierwsza randkę. Czy Grażyna Wolszczak, Weronika Marczuk, Kasia Kowalska, Mariusz Czerkawski pamiętają swoje pierwsze miłości?