Gwiazdy

Natalia Zastępa wybrała kierunek studiów. Młoda wokalistka ma plan B

Gwiazdy

Natalia Zastępa, zdolna 19-letnia wokalistka, idzie jak burza. Właśnie napisała maturę i wydała debiutancką płytę. W studiu Dzień Dobry TVN zdradziła, jak poradziła sobie podczas egzaminu dojrzałości i co było inspiracją przy tworzeniu pierwszego krążka. Na naszej scenie piosenkarka zaprezentowała utwór „Wiesz jak jest”. Posłuchajcie.

Natalia Zastępa o debiutanckiej płycie

Natalia Zastępa ma za sobą wyjątkowo gorący okres. Bo choć egzaminy maturalne nie są niczym niezwykłym w życiu nastolatków, to wydanie pierwszej płyty jest już sporym wyczynem. Jak przyznaje Natalia - nie martwi się o wyniki matury.

- Bardzo dobrze, pewnie się czuję, ale oczywiście czekam na wyniki - powiedziała wokalistka. - Sprawdzałam wyniki, mam chłopaka z Podlasia, więc sprawdziłam przed - zażartowała, nawiązując do rzekomych tegorocznych przecieków.

W rozmowie z Pauliną i Damianem zdradziła, że bardziej od matury stresowała ją premiera płyty.

- Na początku miałam pełny luz, a dzień przed pojawiły się obawy - zwierzyła się w rozmowie z naszymi prowadzącymi. - Dla mnie płyta to taki trochę pamiętnik. To mój debiutancki album, zaczęłam dość wcześnie, to prawie trzy lata mojej pracy, dużo eksperymentowałam. Na płycie są moje autorskie utwory, to dla mnie ważny moment - zaznaczyła piosenkarka.

Natalia Zastępa - studia

Pomimo rozwijającej się kariery - jej piosenka "Rudy" bije rekordy popularności w serwisach steramingowych, a klip do utworu wyświetlono 3 mln razy - Natalia postanowiła kontynuować naukę.

- Czeka mnie egzamin w szkole muzycznej, na wokalistyce estradowej, ale planuję również iść na studia - wyjawiła. - To będzie medioznawstwo - zdradziła nam 19-latka.

Na naszej scenie zaprezentowała swój ostatni singiel. W tekście padają słowa "nowe otwierać, stare zamykać". Wokalistka przyznaje, że piosenka opowiada o zachwycie nad codziennością, odrodzeniu i o tym, że nigdy nie jest za późno, aby zmienić tok myślenia.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Natalia Zastępa w piosence „Wiesz jak jest” na scenie Dzień Dobry TVN:

Zobacz też:

Tylko u nas! Jan Kliment nowym jurorem "Mam Talent!". "Trzymajcie kciuki"

Karolina Gorczyca i jej metamorfoza w "Szadzi". "Reżyser uparł się, żeby odebrać mi trochę kobiecości"

Youtuberzy odsłaniają tajemnice kosmosu. "Ludzie często nie mają podstaw"

Autor: Adam Barabasz

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości