Gwiazdy

Natalia Janoszek o planach na nowy rok. "Chciałbym pokazać się jako artystka"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Natalia Janoszek od 2013 roku robi karierę za granicą. Polka na swoim koncie ma znaczące sukcesy, zagrała między innymi w filmach Bollywood, a także w produkcjach polskich i hollywoodzkich. Jakie plany na kolejny rok ma międzynarodowa gwiazda?

Natalia Janoszek w Dubaju

Natalia to aktorka, która nie zwalnia tempa. W okresie świąt Bożego Narodzenia gwiazda wybrała się do Dubaju, by wziąć udział festiwalu World Film Festival. To właśnie tam miała zostać nagrodzona za całokształt działalności artystycznej za granicą. Niestety uroczystość się nie odbyła.

- Na dwa dni przed festiwalem, został on przełożony. Ja już byłam na miejscu, ale ponad 20 nominowanych nie dotarło, więc nie było komu rozdawać nagród. Miałam okazję potrzymać statuetkę i wziąć udział w konferencji prasowej - powiedziała.

Natalia w Dubaju odebrała również nagrodę Style Icon przyznawaną przez arabski koncern modowy za stylizacje z czerwonych dywanów w ostatnim sezonie, w szczególności Cannes 2019.

- Mamy tu dwa zupełnie inne eventy, wszystkie załatwione naraz. Skoro jest pandemia, to chcemy ograniczyć podróże. World Film Festival został przełożony na marzec – dodała.

Aktorka dobrze wykorzystała swoją ostatnią wizytę w Dubaju. Podczas krótkiego pobytu wzięła udział w kampanii Michaela Cinco, projektanta mody, który szyje kreacje dla największych gwiazd.

Rok 2020 i plany zawodowe na kolejne lata

Rok 2020 dał się we znaki wszystkim uczestnikom artystycznego świata. Natalia, która od lat swoje życie dzieli pomiędzy Indie, USA, a Polskę, przyznała, że musiała osiąść w jednym miejscu. Większość projektów, w których miała brać udział, zostało wstrzymanych, a podróże zostały uniemożliwione.

2020 był rokiem pełnym zmian. Jak dla osoby, która żyje podróżami, to był szok. Okazało się, że nagle nie mam życia prywatnego, bo kiedy usiadłam na miejscu, to zobaczyłam, że to nie jest mój styl życia

- powiedziała.

Aktora dodała, że musiała pogodzić się z rzeczywistością i dostosować do sytuacji. Szansą na nowe doświadczenie był udział w polskim filmie "Przed zmierzchem", gdzie Natalia wcieliła się w rolę kobiety po mastektomii.

Projekt muzyczny – plan na nowy rok

Natalia jest aktorką, tańczy, ale równie pięknie śpiewa. Po latach postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce spełnić jedno z dziecięcych marzeń. W nowym roku postanowiła zaprezentować się w nowej odsłonie. Co przygotowuje dla swoich fanów?

- Chciałbym pokazać się jako artystka, a nie tylko ładna buzia, którą ludzie znają z Instagrama i pytają, czy to jest pogodynka. Chciałabym, aby ludzie wiedzieli, czym się tak naprawdę zajmuję. Nie ukrywam, idę w bardzo znany cover. Na razie będzie to tylko piosenka, bo to jest spełnienie moich marzeń. Jestem ciekawa jak to się spodoba, jeśli się spodoba, to zrobię więcej - zdradziła.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz także:

3 rady, które uratują twój domowy budżet. Jak zaplanować wydatki w 2021 roku?

Gwiazdy nie oszczędzają na noworocznych wyjazdach. Gdzie znajduje się "wyspa ukochana przez bogaczy"?

Helena Deeds o rozłące z synem, pandemii i 10-leciu małżeństwa. Czy "żona Hollywood" przeprowadzi się do Warszawy?

Autor: Nastazja Bloch

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości