Gwiazdy

Na planie 4. sezonu serialu "Usta, usta". Czy aktorzy nadal się przyjaźnią? "Znamy się jak łyse konie"

Gwiazdy

Serial "Usta, usta" po kilku latach wraca na antenę TVN. Słodko-gorzka opowieść o przyjaźni i związkach, pełna inteligentnego dowcipu oraz doskonałej muzyki pojawi się jesienią. Na ekranach zobaczymy tych samych bohaterów, ale w zupełnie nowym momencie ich życia. Jak idą zdjęcia do serialu? Na planie produkcji sprawdziła to Anna Wendzikowska.

"Usta, usta" - nowa i stara ekipa

Trwają zdjęcia do czwartego sezonu serialu "Usta, usta". Po 10 latach na planie spotkała się ekipa znana z poprzednich części: Sonia Bohosiewicz, Magdalena Popławska, Paweł Wilczak, Wojciech Mecwaldowski i Marcin Perchuć.

Jest to wielki komfort, dlatego że się znamy jak łyse konie. Porozumienie jest błyskawiczne i ta praca jest oczywiście przyjemniejsza

- stwierdził Paweł Wilczak.

Poza główną obsadą nie zabraknie też nowych nazwisk. Na ekranie pojawią się m.in. Magdalena Walach, Roman Frankl, Cezary Kosiński, Zygmunt Malanowicz i Paweł Koślik.

Do ekipy dołączyła także Wiktoria Filus, która wciela się w postać Sary - ukochanej Adama.

Bardzo się cieszę, że dołączyłam do serialu i też bardzo się stresowałam (...), bo wszyscy już się znają i to dobrze. (...) Okazało się jednak, że towarzystwo jest bardzo otwarte, było bardzo miło

- powiedziała nam młoda aktorka.

"Usta, usta" - o czym jest czwarty sezon?

Po okresie pracy w Stanach Zjednoczonych Adam (Paweł Wilczak) powraca do Warszawy, aby poinformować przyjaciół, że 14 lat po śmierci swojej ukochanej żony Julii, planuje ślub ze znacznie młodszą od siebie Sarą. Nie wszyscy będą jednak tak podekscytowani jak on.

Głównych bohaterów, mimo wielu różnic, łączy prawdziwa przyjaźń. Choć życie każdego poszło w innym kierunku, są zgraną paczką, rozumieją się w pół słowa, potrafią razem śmiać się i wspierać, kiedy trzeba. Iza (Sonia Bohosiewicz) i Piotrek (Wojciech Mecwaldowski), pomimo że mają za sobą wiele wzlotów i upadków, wciąż są razem. Z kolei Agnieszka (Magdalena Popławska) i Krzysztof (Marcin Perchuć) nawet po rozwodzie pozostają w bliskich stosunkach.

To jest dobry materiał i taki wdzięczny. To jest trochę taka tragi-komedia, obyczajowa, ale z poczuciem humoru. Dotykamy różnych tematów, które są trudne. Coś w tych postaciach jest takiego, że oprócz właśnie tego poczucia humoru, często czarnego, to nie są one papierowe. Mają swoje wady, problemy, są czasem niefajne i to się fajnie gra

- przyznała Magdalena Popławska.

Produkcja serialu "Usta, usta"

Projekt od początku rozwijany jest przez Zespół Produkcji Fabularnej, który nadzoruje Marta Grela-Gorostiza. Scenarzystką serialu jest Katarzyna Krzysztopik, reżyserem Bartosz Ignaciuk, a autorem zdjęć Paweł Figurski. Za scenografię odpowiada Maciej Fajst, za kostiumy Katarzyna Baran, za charakteryzację Mirela Zawiszewska. Muzykę komponuje Marcin Macuk. Kierownikiem produkcji serialu „Usta, usta” jest Przemysław Malec, a producentami Wojciech Bockenheim i Oriana Kujawska.

>>> Zobacz także:

"Królestwo Kobiet" - nowy serial stacji TVN. W jednej z ról zobaczymy Krystynę Jandę

"Chyłka-Rewizja". Obłędna Magdalena Cielecka w sesji zdjęciowej do 3. sezonu serialu

Obsada "Magdy M." po latach. Joanna Brodzik opowiedziała nam o scenie pocałunku z Pawłem Małaszyńskim

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Iza Dorf

Reporter: Martyna Mikołajczyk

Pozostałe wiadomości