Usta

  Film szybko stał się hitem na TikToku.

  Najczęściej całowaną kobietą na świecie wcale nie jest aktorka filmów dla dorosłych czy - pożądana przez miliony mężczyzn - modelka. Choć tych ust dotykał prawie każdy, niewielu wie, że należą do topielicy, której ciało wyłowiono z Sekwany. Do dziś nie wiadomo, kim była tajemnicza piękność.

  Wiele kobiet marzy o pełnych i zdrowo wyglądających ustach. Co zrobić, gdy boimy się igieł lub cena zabiegu przekracza nasz budżet? Dobrą alternatywą może być odpowiednia pielęgnacji i makijaż optycznie powiększający usta.

  Z pomocą przychodzi prosty trik z TikToka.

  Jesień, a wraz z nią start sezonu grzewczego to trudny moment w pielęgnacji. Rytuały, które od później wiosny zostały wypracowane teraz powinny zostać dostosowane do zmieniającej się aury za oknem. Skutki niewystarczającej troski o skórę najszybciej widać właśnie na ustach. Dlaczego tak się dzieje i co zrobić, żeby temu zapobiec?

  Serial "Usta, usta" po kilku latach wraca na antenę TVN. Słodko-gorzka opowieść o przyjaźni i związkach, pełna inteligentnego dowcipu oraz doskonałej muzyki pojawi się jesienią. Na ekranach zobaczymy tych samych bohaterów, ale w zupełnie nowym momencie ich życia. Jak idą zdjęcia do serialu? Na planie produkcji sprawdziła to Anna Wendzikowska.