Gwiazdy

Monika Zamachowska drastycznie ścięła włosy. "Na kłopoty, zmiana fryzury"

Gwiazdy

Monika Zamachowska udała się do fryzjera, by poprawić sobie humor, o czym poinformowała na swoim profilu na Instagramie. Czy radykalne cięcie zapowiada nowy etap w życiu dziennikarki?

Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski rozstali się?

Ostatnio media huczą na temat rzekomego rozstania Moniki Zamachowskiej i Zbigniewa Zamachowskiego. Choć żadne z zainteresowanych nie potwierdziło wprost tej informacji, to dziennikarka nie ukrywa, że przechodzi ostatnio trudne chwile.

Pracuję nad tym, by zrozumieć, że kochać to znaczy pozwolić odejść – powiedziała "Faktowi" Monika Zamachowska, lecz nie komentowała sprawy rozstania.

Monika Zamachowska: "Na kłopoty, zmiana fryzury"

W jednym z ostatnich wpisów na Instagramie Monika Zamachowska zasugerowała, że mieszka sama, a teraz wybrała się do fryzjera, by poprawić sobie nastrój.

- Ola Oleczek leczy smuteczek. A fryzurka miała być taka, jak w podróży śladem polskiego bursztynu z Rzymu nad Bałtyk. Opisałam tę podróż z cudowną Lidią Popiel w książce "Polki na bursztynowym szlaku" – wyznała dziennikarka i dodała wymowne hasztagi: #nakłopoty oraz #zmianafryzury.

Monika Zamachowska zdecydowała się na radykalne cięcie. Podobną fryzurę miała lata temu. Czyżby nowe uczesanie dziennikarki nawiązywało do przeszłości, a może zwiastuje nowy etap w jej życiu?

Pod postem internauci życzę gwieździe wszystkiego dobrego i dzielą się radami.

- Pani Moniko, wszystko będzie dobrze, na tym trzyma się świat. Jest pani super dziennikarką, trzeba zacząć nowy rozdział w życiu - napisała jedna z internautek.

- Pani Moniko, proszę skupić się na sobie. Ma Pani dzieci i to jest najważniejsze - dodała kolejna.

Przypomnijmy, że zarówno dla Moniki Zamachowskiej, jak i Zbigniewa Zamachowskiego to już trzecie małżeństwo. Para na ślubnym kobiercu stanęła 3 maja 2014 roku. Czy doczekają się siódmej rocznicy ślubu? A może siódemka tym razem okaże się pechowa? Czas pokaże.

Zobacz także:

Agnieszka Włodarczyk odpowiadała na pytania fanów. Jedna z wiadomości ją zirytowała: "Nie za dużo chciałbyś wiedzieć?"

"Mamy to" - serial od i dla rodziców. "Produkcja jest antidotum dla mam i tatusiów"

Jego kariera wcale nie zaczęła się w "X-Factorze". Michał Szpak o mniej znanym fakcie ze swojego życia

Zobacz wideo: Zbigniew Zamachowski: Z żoną jesteśmy oddzielnymi ludźmi, nie cenzurujemy się nawzajem

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości