Gwiazdy

Monika Miller znów mierzy się z nieuleczalną chorobą. "Zaczęły się problemy z wymiotowaniem"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Pudelek.pl
Monika Miller

Monika Miller musi mierzyć się z kolejną nieuleczalną chorobą. Okazuje się, że jest ona wynikiem fibromialgii, którą stwierdzono u kobiety kilka miesięcy temu. 27-latka czekała na tę diagnozę aż dziewięć miesięcy.

Problemy ze zdrowiem Moniki Miller

Od dłuższego czasu wiadomo, że Monika Miller ma poważne problemy ze zdrowiem. Wnuczka Leszka Millera zmaga się z nieuleczalną chorobą - fibromialgią, na którą cierpi również piosenkarka Lady Gaga. Nim jednak specjaliści stwierdzili, co dolega kobiecie, ta musiała przejść wiele badań.

Zdrowie

Jak wiatr wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie?
Jak wiatr wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie?Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Monika przez wiele miesięcy próbowała dowiedzieć się , co może jej dolegać. Odwiedzała lekarzy, a bóle utrudniające codzienne funkcjonowanie nie ustawały. Podejrzewano u niej m.in. raka czy krztusiec, ale ostateczną diagnozą była właśnie fibromialgia, charakteryzująca się przewlekłym zmęczeniem, bólem czy zaburzeniami snu.

Kolejna nieuleczana choroba

Niestety odnalezienie przyczyny złego samopoczucia 27-latki nie zmieniło zbyt wiele. W rozmowie z portalem Pudelek.pl, Monika podkreśliła, że choroba wywołała u niej kolejne dolegliwości. - Czasem jest moment w naszym życiu, w którym musimy się zatrzymać i skupić się na tym, co jest ważne - opowiadała.

Cierpię na fibromialgię i niestety okazało się, że to poszło jak domek z kart. Przez swoją chorobę dostałam jeszcze jedną - wyznała. - Mam zaburzenia przełyku. Zaczęły się problemy z oddychaniem i wymiotowaniem - dodała.

Wnuczka Leszka Millera na informację o przyczynach jej stanu czekała aż 9 miesięcy. Okazuje się też, że nie da się jej wyleczyć. - Nie jest to choroba, która jest uleczalna, ale można leczyć objawy - podsumowała.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Pudelek.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki / East News

Pozostałe wiadomości