Gwiazdy

Krzysztof Ibisz pokazał się w obcisłych spodniach. "Czego się nie robi dla żony"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz niespełna rok temu ożenił się z Joanną Kudzbalską. Teraz zakochani czekają na narodziny swojego pierwszego, wspólnego dziecka. Znany prezenter oraz jego żona są propagatorami zdrowego stylu życia. Oprócz zdrowej diety, ważny jest dla nich ruch. Krzysztof pochwalił się, do czego namówiła go Asia.

Krzysztof Ibisz - związek

Krzysztof Ibisz jest szczęśliwie zakochany. W sierpniu ubiegłego roku ożenił się z Joanną, byłą uczestniczką programu "Top Model", a obecnie dyplomowaną lekarką medycyny stylu życia. Para przeżywa właśnie bardzo wyjątkowy czas, ponieważ spodziewa się dziecka. Dla Asi to będzie pierwsza pociecha, a dla Krzysztofa - trzecia. Prezenter ma dwóch synów z poprzednich małżeństw - Maksymiliana ze związku z Anną Zejdler oraz Vincenta ze związku z Anną Nowak-Ibisz.

Sport to zdrowie

Korfball – koedukacyjna dyscyplina sportu
Korfball – koedukacyjna dyscyplina sportuDzień Dobry TVN
wideo 2/14

Joanna Ibisz z racji swojego zawodu, ale też i pasji, przykłada dużą wagę do zdrowego odżywiania oraz aktywności fizycznej. Dla jej męża sportowy tryb bycia jest równie ważny, co widać już na pierwszy rzut oka, ponieważ Krzysztof z biegiem lat wciąż cieszy się doskonałą formą. Asia uwielbia ćwiczyć jogę i zachęca ukochanego, by trenował razem z nią.

Krzysztof Ibisz ćwiczy jogę

Ibisz pochwalił się na Instagramie zdjęciem z żoną. Prezenter przywdział sportową koszulkę i obcisłe spodenki, by towarzyszyć ciężarnej Joannie podczas zajęć z jogi. Przy okazji zdradził, że takie ćwiczenia są dobra nie tylko dla kobiet.

- Czego się nie robi dla Żony. A tak poważnie, to joga jest super również dla mężczyzn. Pozwala odnaleźć równowagę w świecie, w którym coraz mniej jest rzeczy pewnych. Kształtuje umysł i ciało. Dla mnie joga to doskonałe uzupełnienie treningu siłowego i aerobowego. A Wy lubicie jogę? Jakie korzyści przynosi Wam praktyka? Dobrego dnia - napisał Ibisz.

Fani prezentera bardzo pozytywnie zareagowali na jego jogowe wygibasy na macie. "Kris, ale stopa za łydką, a nie przed", "Cudne małżeństwo", "Żona skupiona jak Uma w Kill Billu", "Joga zawsze razem" - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości