Brad Pitt rezygnuje z pracy na planie filmowym? "Jestem na ostatniej prostej"

Brad Pitt
Brad Pitt o zakończeniu aktorskiej kariery
Źródło: Jennifer Graylock - PA Images/Contributor/Getty Images
Miłośnicy nieprzeciętnego talentu Brada Pitta mają powody do niepokoju. Hollywoodzki aktor rozważa zakończenie kariery w branży filmowej. W rozmowie z magazynem "GQ" artysta przyznał, że planuje wprowadzić w życie istotne zmiany. Z godną podziwu szczerością opisał też trudne doświadczenia związane z chorobą alkoholową i depresją.

Brad Pitt o zakończeniu aktorskiej kariery

Brad Pitt może poszczycić się wieloma sukcesami. Światowej sławy aktor zyskał uznanie publiczności dzięki zapadającym w pamięć kreacjom, a jego praca została uhonorowana niejedną prestiżową nagrodą. Ku uciesze miłośników dobrego kina jeszcze w tym roku ukaże się kolejna produkcja z udziałem wybitnego artysty. Niestety fani obawiają się, że "Bullet Train" to jeden z ostatnich zrealizowanych przez niego projektów. Wszystko to za sprawą wywiadu, który ukazał się na łamach magazynu "GQ".

Wielokrotny laureat Oscara otwarcie przyznał, że przymierza się do zakończenia aktorskiej kariery. Podkreślił też, że z należytą dbałością planuje kolejne przedsięwzięcia w branży filmowej.

- Uważam, że jestem na ostatniej prostej. To ostatni semestr lub trymestr - stwierdził 58-latek w szczerej rozmowie z Ottessą Moshfegh.

Brad Pitt o chorobie alkoholowej, samotności i depresji

Zakończenie przygody z pracą na planie filmowym to tylko jeden z wielu wątków rozmowy, która znalazła swoje miejsce na łamach popularnego magazynu. W szczerym wywiadzie dla czasopisma "GQ" Brad Pitt opowiedział też o uzależnieniu od alkoholu, problemach ze zdrowiem psychicznym oraz nieustannym poczuciu osamotnienia.

- Myślę, że w pewnym stopniu wszyscy mamy złamane serce. Ja zawsze czułem się bardzo samotny. Jako dziecko i nawet teraz (...). Myślę, że przez lata cierpiałem na depresję. Dopiero kiedy się z tym pogodziłem, próbując zrozumieć wszystkie moje nastroje, piękno i brzydotę, udało mi się uchwycić momenty radości - wyznał aktor.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Magdalena Brzezińska

Źródło: gq.com

Źródło zdjęcia głównego: Jennifer Graylock - PA Images/Contributor/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości