Gwiazdy

Była "Królowa życia" pokazała zdjęcie w stroju kąpielowym. "Jestem o 4 kg cięższa"

Gwiazdy

TTV

Monika Chwajoł ma za sobą wyjątkowo dobry czas. Gwiazda znana z "Królowych życia" pochwaliła się zdjęciem z Dubaju, na którym pozuje ze swoim ukochanym. W opisie pod fotografią nie zabrakło dystansu do siebie. Monika napisała, że podczas wypoczynku przytyła kilka kilogramów.

Monika Chwajoł z ukochanym

Monika Chwajoł odeszła z "Królowych życia" kilka sezonów temu, ale nadal nie daje o sobie zapomnieć. Przebojowa bizneswoman z Krakowa postanowiła wypocząć wraz z ukochanym mężem Jackiem w słonecznym Dubaju.

Gwiazda nie szczędzi fanom relacji z tego wyjazdu. Teraz napisała jednak o kulisach wycieczki. - Podniósł, to znaczy, że nie jest tak źle. Baterie mam naładowane na maksa! Jestem radosna, wypoczęta, opalona i o 4 kg cięższa - czytamy.

- No ale jak ja to mówię na wakacjach wolno wszystko! Nie stosuje wtedy diety i nie ćwiczę, a że kocham słodycze które są przepyszne to urosła nie tylko dupka - dodała Monika.

Fani byli zachwyceni tym wpisem Moniki. W ich komentarzach czytamy:

  • I to jest właśnie udany urlop. Buziaki dla Was.
  • Szczęśliwi i uśmiechnięci. Piękne zdjęcie.
  • Przynajmniej człowiek wie, że żyje... Co to miałby być za urlop na głodówce i liczeniu kalorii.

Kim jest Monika Chwajoł?

Monika Chwajoł dołączyła do obsady "Królowych życia" w 6. sezonie show w 2019 roku. Gwiazda ma obecnie 43 lata.

Monika to modelka, biznesmenka, kobieta sukcesu. Prywatnie żona Jacka i mama dwóch córek: Nicole i Michelle. Na Instagramie prowadzi konto o nazwie "monikachwajol_official". Obserwuje ją ponad 70 tys. osób.

Zobacz wideo: Królowe życia | Odcinki 39-42 | Zwiastun

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości