Gwiazdy

Michał Wiśniewski pokazał nagranie z porodówki. Myślał, że dziecko będzie innej płci

Gwiazdy

Aktualizacja:
Dzien Dobry TVNJustyna Rojek/East News

Michał Wiśniewski jest szczęśliwym ojcem piątki dzieci. W zgodzie ze swoimi poprzednimi partnerkami wychowuje trzy córki i jednego syna. Niedawno do tego grona dołączył kolejny synek - Falco. Teraz wokalista wyznał, że był przekonany, iż jedna z jego starszych pociech będzie innej płci.

Dzieci Michała Wiśniewskiego

Powszechnie wiadomo, że Michał Wiśniewski w czasie swojej blisko 30-letniej muzycznej kariery niejednokrotnie przeżywał wzloty i upadki. Są jednak rzeczy, z których może być niezwykle dumny. Mimo kilku nieudanych małżeństw cieszy się świetną relacją ze swoimi dziećmi: 8-letnim Xavierem, 17-letnią Fabienne (dzieci z relacji piosenkarza z Mandaryną) oraz 14-letnią Etiennette i 12-letnią Vivienne (owoce związku z Anną Świątczak).

- Wpajam im, że ciężką pracą mogą dużo osiągnąć. Nie mówię im, że mogą wygrać fortunę w totolotka. Oczywiście to, co ja mówię, nie zawsze ma na nie przełożenie. Dzieci będą się uczyć na własnych błędach, tak jak ja to robiłem. Mają własne zdanie i ja to szanuję , ale i też mogą przyjść do mnie po poradę - wyznał jakiś czas temu Michał Wiśniewski w rozmowie z "Faktem".

Michał Wiśniewski pokazał filmik z porodówki

Aktualnie Michał Wiśniewski jest już po piątym ślubie. Wokalista chętnie pokazuje w mediach społecznościowych rodzinne ujęcia i nowo narodzonemu synkowi Falco poświęca taką samą uwagę, jak i reszcie pociech.

W sobotę 20 marca artysta opublikował na Instagramie nagranie z porodówki. Na filmiku widać bobasa ubranego w niebieskie śpioszki, które lider Ich Troje sam wybrał. Okazało się, że był pewien, iż urodzi mu się syn, a na świat przyszła...córeczka.

- Samochodzik ma moja córeczka, bo tatuś myślał, że będę chłopcem ... Kurtyna. Padłem. #córkatatusia #mojcharakter #rodzinajestnajważniejsza #tatoserio? - napisał Michał.

Wideo pochodzi z 2006 roku, kiedy na świecie pojawił się owoc związku muzyka z Anną Świątczak - Etiennette Anna. Filmik rozbawił internautów, którzy docenili, że po latach Michał Wiśniewski przyznał się do błędu. W komentarzach pisali:

  • Oj tam... Super furę można dla małej też. Ale piękny filmik, wspaniała pamiątka . Fajna dziewczyna
  • Ale Eti była maleńka. A z tym samochodzikiem to było dobre
  • Moja córeczka początkowo też była ubierana w samolociki, samochodziki, zielone szare i niebieskie. Miał być synek i na to się przygotowaliśmy, a mamy piękną silną i zdrową córeczkę

Michał Wiśniewski w Studio Winda. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości