Gwiazdy

Matylda Damięcka uczciła mistrzostwo świata Piotra Żyły grafiką. "Rewelacyjne skojarzenie"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Matylda Damięcka po raz kolejny uraczyła internatów okolicznościową grafikową. Tym razem zainspirowała się sukcesem Piotra Żyły. Efekt końcowy zachwyca.

Matylda Damięcka pogratulowała Piotrowi Żyle

Matylda Damięcka pochodzi z artystycznej rodziny. Co prawda ostatnio rzadziej gości w telewizji, ale rozwija się na innych polach. Internauci pokochali jej grafiki. Siostra Mateusza Damięckiego regularnie wrzuca do sieci obrazki komentujące otaczająca nas rzeczywistość. Aktorka nie boi się zabierać głosu w ważnych tematach. Najczęściej ogranicza środki wyrazu do minimum, a i tak trafia w samo sedno. Tym razem uczciła sukces Piotra Żyła.

Piotr Żyła mistrzem świata

Piotr Żyła na długo zapamięta ten sezon skoków narciarskich. Podczas konkursu w Oberstdorfie Polak został mistrzem świata. To największy sukces w jego sportowej karierze. Matylda Damięcka nie ominęła takiej okazji i pogratulowała Żyle na swój oryginalny sposób - tworząc symboliczną grafikę.

Internauci są zgodni, że artystka ponownie "trafiła w punkt".

Och, Pani Matyldo, jestem jak zawsze zachwycona.

Rewelacyjne skojarzenie.

Trudno się z nimi nie zgodzić. Zarówno pomysł, jak i wykonanie zasługują na brawa.

Piotr Żyła ze złotym medalem mistrzostw świata. "Miałem dzisiaj dobry dzień. Wszystko mi wychodziło. Nawet skoki. To aż nie do wiary"

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości