Gwiazdy

Matylda Damięcka uczciła mistrzostwo świata Piotra Żyły grafiką. "Rewelacyjne skojarzenie"

Gwiazdy

Matylda Damięcka

Matylda Damięcka po raz kolejny uraczyła internatów okolicznościową grafikową. Tym razem zainspirowała się sukcesem Piotra Żyły. Efekt końcowy zachwyca.

Matylda Damięcka pogratulowała Piotrowi Żyle

Matylda Damięcka pochodzi z artystycznej rodziny. Co prawda ostatnio rzadziej gości w telewizji, ale rozwija się na innych polach. Internauci pokochali jej grafiki. Siostra Mateusza Damięckiego regularnie wrzuca do sieci obrazki komentujące otaczająca nas rzeczywistość. Aktorka nie boi się zabierać głosu w ważnych tematach. Najczęściej ogranicza środki wyrazu do minimum, a i tak trafia w samo sedno. Tym razem uczciła sukces Piotra Żyła.

Piotr Żyła mistrzem świata

Piotr Żyła na długo zapamięta ten sezon skoków narciarskich. Podczas konkursu w Oberstdorfie Polak został mistrzem świata. To największy sukces w jego sportowej karierze. Matylda Damięcka nie ominęła takiej okazji i pogratulowała Żyle na swój oryginalny sposób - tworząc symboliczną grafikę.

Internauci są zgodni, że artystka ponownie "trafiła w punkt".

Och, Pani Matyldo, jestem jak zawsze zachwycona.

Rewelacyjne skojarzenie.

Trudno się z nimi nie zgodzić. Zarówno pomysł, jak i wykonanie zasługują na brawa.

Piotr Żyła ze złotym medalem mistrzostw świata. "Miałem dzisiaj dobry dzień. Wszystko mi wychodziło. Nawet skoki. To aż nie do wiary"

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości