Piotr Żyła

  Piotr Żyła

  Żona Piotra Żyły - Justyna zamieściła w mediach społecznościowych emocjonujący wpis, w którym ujawniła, że skoczek opuścił rodzinę. Czy problemy w domu mogły mieć wpływ na jego niższą formę podczas Igrzysk Olimpijskich w Pjongczangu? O jakich innych sportowcach i ich aferach miłosnych było jeszcze głośno? O romansach znanych zawodników i ich wpływie na życie sportowe rozmawialiśmy z dziennikarką sportową Pauliną Czarnotą-Bojarską.

  Polska reprezentacja skoczków narciarskich zdobyła Puchar Narodów w sezonie 2016/17. Nasi bohaterowie wrócili już do kraju i zdążyli trochę poświętować. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska spotkała się w Wiśle z Piotrem Żyłą, by spytać go o wrażenia z tego sezonu i porozmawiać o planach na wakacje. Gdzie spędzi nadchodzące święta i co robi w tygodniu wolnym od pracy?

  Piotr Żyła założył się z burmistrzem Wisły o to, że przywiezie medal z Mistrzostw Świata w Lahti. Skoczek zdobył na mistrzostwach 2 medale, więc wybrał się do burmistrza, aby ustalić szczegóły dotyczące wygranej - ma wybrać zespół, który wystąpi w wiślańskim amfiteatrze. Kamera Dzień Dobry TVN towarzyszyła Żyle podczas pertraktacji. Co prawda burmistrz nie zgodził się na Madonnę, ale skoczek miał zapasowy plan - postanowił zaproponować swój ulubiony zespół. Zobaczcie jaki!

  W ten weekend Puchar Świata w skokach narciarskich odbywał się w Wiśle - rodzinnym mieście Piotra Żyły. Jaka była atmosfera podczas zawodów? Czy skoczek czuł presję startując w Wiśle? Czego nauczył go obecny trener Stefan Horngacher? Jak Piotr wspomina ostatni Turniej Czterech Skoczni? Jakie ma marzenia? Z Piotrkiem Żyłą rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Rylik.

  Polscy skoczkowie narciarscy zdominowali Turniej Czterech Skoczni. Kamil Stoch zdobył pierwsze miejsce, Piotr Żyła - drugie, a Maciej Kot - czwarte. Co trener im powiedział po tym sukcesie? Mieli czas na świętowanie? Do Bukowiny Tatrzańskiej pojechała dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska, aby spotkać się z Maćkiem Kotem i jego dziewczyną Agnieszką Lewkowicz.

  Mówi się, że za sukcesem każdego mężczyzny stoi mądra kobieta. Kim są więc partnerki polskich skoczków narciarskich, którzy ostatnio pokazują się z dobrej strony? Do Wisły pojechała dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska, aby spotkać się z żoną Piotra Żyły - Justyną i partnerką Macieja Kota - Agnieszką Lewkowicz. Jak wspierają swoich mężczyzn? Denerwują się, kiedy ich partnerzy startują w zawodach? Jak będą wyglądały u nich najbliższe święta Bożego Narodzenia? Skoczkowie pomagają w domu, czy są raczej skupieni na treningach?

  Jest twórcą najprostszej definicji skoków narciarskich. Nie boi się przyznać, że jego dziecko zjadło kostkę do toalety ;-) Agnieszka Rylik spotkała się z wzorowym ojcem - skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą i jego pociechami - 9-letnim Kubą i 3-letnią Karoliną. Ile miał lat, gdy po raz pierwszy został ojcem? Co dziecie zmienily w jego życiu? Czy jeżdżą z tatą na zawody? I czy syn Piotra Żyły pójdzie w jego ślady? Czy bywa surowym ojcem?

  Marcin Sawicki spotkał się z całą rodziną naszego skoczka, Piotra Żyły, by sprawdzić jakie postępy na skoczni robi jego syn Kuba! Czy rośnie nam nowe pokolenie mistrzów? Czy tata daje rady młodemu skoczkowi? :)

  W sobotę z Dzień Dobry TVN: duży Żyła ocenia, jak skacze mała Żyłka. Oprócz tego, filmowa żona o tej prawdziwej żonie genialnego Stephena Hawkinga. W programie także miłość, muzyka i wspólna pasja - Maria Sadowska z mamą, a na koniec sędzia Anna Maria Wesołowska, Tomasz Karolak oraz Rafał Brzozowski o dniu, w którym weszli w dorosłość. Bądźcie z nami o 8.30! Program poprowadzą Kinga Rusin i Bartek Węglarczyk.

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: budząca emocje Magda Gessler o gorącej Kubie. A potem mroźne, wysokie loty i Piotr Żyła. Następnie: Ewa Minge, Michał Piróg i Kasia Sokołowska o mocy kobiecych szpilek. A na koniec: Do twarzy jej z tą nominacją. Wszystko o oscarowej Idzie. Zapraszamy w niedzielę od 8:30! Program poprowadzą: Magda Mołek i Marcin Meller.

  Pierwszym jej klientem był jej mąż - Stefan Hula, potem zgłosili się do niej: Krzysztof Miętus i Piotr Żyła, aż w końcu uszyła malinowy kombinezon Kamila Stocha, w którym zdobył dwa złote medale na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Soczi. O kim mowa? O Marcelinie Huli. Od niej i jej męża Stefana Huli dowiedzieliśmy się w Dzień Dobry TVN, jak uszyć kombinezon, który będzie "nosił" skoczków narciarskich? Do jakich krajów trafiają kombinezony szyte przez Marcelinę? Co jeszcze można uszyć z materiału przeznaczonego do szycia kombinezonów?

  - Czasem skacze się, bo się skacze, ale nie ma tego dreszczyku emocji - mówi Dzień Dobry TVN Piotr Żyła, którego wkrótce czeka turniej olimpijski w Soczi. Czy czuje dreszczyk przed olimpiadą? Czy marzy o medalu? Czego potrzebuje Piotr Żyła, by zdobyć medal? O tym żona Piotra - Justyna Żyła. Czy żona i dzieci będą mu towarzyszyły podczas zimowych igrzysk olimpijskich w Soczi?

  Zobaczycie jak Łukasz Radwan przeszkadzał Alicji Bachledzie - Curuś w pracy, słynący z dowcipu polski skoczek narciarski Piotr Żyła - czym tym razem nas zaskoczy? Ponadto: Joanna Koroniewska w szczerym wyznaniu - komu i za co chce podziękować? Dowiecie się, jakich warzyw nie kupować zimą, a mamom poradzimy, jak pomoc dziecku rozstać się ze smoczkiem. Startujemy jutro 0 8:30, a program poprowadzą: Dorota Wellman i Marcin Prokop.

  Zacznij niedzielę z Dzień Dobry TVN. A w programie: Sędzia Anna Maria Wesołowska, Mariusz Pudzianowski, Izabela Trojanowska oraz Krzysztof Skórzyński. Następnie: Kanadyjczyk w Krakowie, czyli Charles z Masterchefa i jego polska rodzina w bardzo włoskim stylu. Oprócz tego: skacze, bo lubi - tylko u nas: Piotr Żyła! A na koniec: na naszej scenie rozgrzeje nas - MROZU. Zapraszamy od 8:30! Program poprowadzą: Magda Mołek i Marcin Meller.

  „Córka zjadła kostkę z kibla i trzeba było jechać do szpitala". Piotr Żyła słynie z rozbrajającej szczerości. Czy zgodnie z rozrastającymi się plotkami i domysłami, Piotr będzie współpracował z kabaretem Neo-Nówka? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy członków kabaretu. Czy wezmą go do swojego składu?

  Z kamerą Dzień Dobry TVN gościliśmy dziś w Ustroniu, w domu skoczka narciarskiego Piotra Żyły. Jak czuje się w powietrzu podczas lotu i jak koncentruje się przed skokiem? ;)