Gwiazdy

Martyna Wojciechowska i jej mama na zdjęciu sprzed 46 lat. "Nigdy mnie nie skrytykowała"

Gwiazdy

Dzien Dobry TVNTomasz Urbanek/East News

Martyna Wojciechowska to podróżniczka, która ma w sobie odwagę i wiarę we własne możliwości. Jak przyznała w ostatnim wpisie na Instagramie, to zasługa mamy, która od zawsze jest dla niej wielkim oparciem w realizacji marzeń.

Martyna Wojciechowska, podobnie jak jej koledzy i koleżanki z branży lubi podróżować w czasie i przypominać swoim fanom zdjęcia sprzed lat. Tym razem cofnęła się niemalże do momentu swoich narodzin. Na udostępnionej fotografii ma zaledwie cztery miesiące. Teraz to nie ona gra jednak pierwsze skrzypce, a jej mama Joasia.

Martyna Wojciechowska we wzruszającym wpisie o mamie

Dziennikarka uczciła urodziny mamy publikując archiwalne zdjęcie z dzieciństwa. W opisie dołączyła długie życzenia, będące jednocześnie podziękowaniami dla rodzicielki. Wojciechowska nie ukrywa, że to właśnie dzięki niej jest dziś silną i pewną siebie kobietą, która nie boi się spełniać marzeń. Nawet tych, które mogłyby się wydawać "niemożliwe" do zrealizowania.

- Jestem szczęściarą, że przyszłam na ten świat jako Jej córka. Nauczyła mnie, że niemożliwe nie istnieje, że wiara w marzenia i ciężka praca sprawiają, że góry można nie tylko zdobywać, ale je przenosić. NIGDY mnie nie skrytykowała, nie podcięła skrzydeł. Od zawsze wyznaje zasadę #WspieramNieOceniam. I przez całe życie pozwalała mi podejmować samodzielnie decyzje, popełniać błędy, a kiedy się sparzyłam - zawsze mogłam liczyć na Jej wsparcie - czytamy.

Poruszeni fani Wojciechowskiej z miejsca zaczęli składać życzenia urodzinowe jej mamie.

  • Mamo Joasiu, samych wspaniałości
  • Mega zazdro takiej mamy i relacji z nią
  • Dużo, dużo zdrówka a reszta sama się ogarnie

- pisali pod zdjęciem.

Martyna Wojciechowska - macierzyństwo

W długim wpisie podróżniczka przyznała, że jubilatka jest dla niej wzorem zarówno kobiety, jak i matki. Wojciechowska nie ukrywa, że sama także dba o to, aby być wsparciem dla swojej dorastającej córki i pozwalać jej się rozwijać w dowolnych dyscyplinach. Nastoletnia Marysia przejawia ogromny talent artystyczny, ale sport też jest bliski jej sercu. Niedawno miała okazję nurkować w Egipcie, a na co dzień lata w tunelu aerodynamicznym.

Zobacz wideo: Martyna Wojciechowska i jej nowa pasja. Za namową córki założyła kanał na YouTube

Zobacz też:

Olly Alexander o zmianach w zespole Years & Years. "Przyszedł już na nas czas"

Iza Janachowska świętuje 2. urodziny synka. Motywem przewodnim imprezy była ulubiona bajka chłopca

Małgorzata Kożuchowska w różowych włosach. W takiej odsłonie jej jeszcze nie widzieliście

Autor: Mateusz Łysiak

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości