Gwiazdy

Marina Łuczenko-Szczęsna walczyła z nowotworem. "Był to dla mnie bardzo ciężki okres"

Gwiazdy

Reporter:
Nastazja Bloch

Marina Łuczenko-Szczęsna podzieliła się z fanami szczerym wyznaniem. Wokalistka w mediach społecznościowych zdradziła, że walczyła z nowotworem i przeszła operację. Jak obecnie się czuje?

Marina Łuczenko-Szczęsna - walka z nowotworem

Polska WAG nie ukrywa, że ostatnie miesiące były dla niej trudne psychicznie i fizycznie. Żona bramkarza polskiej reprezentacji Wojciecha Szczęsnego podczas tzw. Q&A na Instagramie przekazała fanom ważną wiadomość. Na pytania, jak się czuje, wokalistka wyznała, że za sobą ma operację usunięcia nowotworu.

Pewnie nie wszyscy tutaj pamiętają, co się u mnie ostatnio działo. Jakiś czas temu przeszłam operację usunięcia nowotworu. Był to dla mnie bardzo ciężki okres pod względem fizycznym i psychicznym, który wiele zweryfikował w tym moje otoczenie i przyjaciół, którzy mnie w tym czasie wspierali. Mimo wszystko jestem bardzo wdzięczna za to doświadczenie. Nic w życiu nie dzieje się bez powodu. Na dzień dzisiejszy czuję się znakomicie

Marina Łuczenko-Szczęsna – stan zdrowia

O problemach zdrowotnych Marina opowiadała już znaczenie wcześniej. W kwietniu 2022 roku wspominała w sieci, że w listopadzie 2021 roku przeszła operację. Mimo pomyślnego przebiegu zabiegu sytuacja, jaka ją spotkała, wpłynęła na stan emocjonalny wokalistki. Przed długi czas nie mogła dojść do siebie. Jak się okazuje przeszła nie tylko nowotwór, ale otarła się także o depresję.

- 30 listopada przeszłam operację. Długo czekałam na badanie histopatologiczne, aby odetchnąć z ulgą, że już jest po wszystkim. Bardzo ciężko wracałam do siebie, co tylko pogarszało mój stan emocjonalny, przez co cały czas chorowałam. Dodatkowo doszły ogromne zmiany hormonalne, co wpłynęło bardzo negatywnie na mój stan psychiczny. Otarłam się o depresję i ostatnie miesiące walczyłam o to, aby odnaleźć w sobie spokój, co nie jest łatwe w dobie tego, co dzieje się w Ukrainie. Ta koszmarna wojna pogłębia ataki paniki. Powoli wracam do formy - pisała w kwietniu br. Marina Łuczenko-Szczęsna na Instastories, odpowiadając na pytanie fanki. 

Marina Łuczenko walczyła z nowotworem
Marina Łuczenko walczyła z nowotworem Marina Łuczenko walczyła z nowotworem Źródło: Instastories/marina_officia

Obecnie wokalistka zajmuje się nie tylko życiem rodzinnym, ale także wraca do muzyki.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Reporter: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Olszanka/East News

Pozostałe wiadomości