Marina Łuczenko

  Marina Łuczenko

  Wojciech Szczęsny w reprezentacji Polski gra od 9 lat. Rozegrał 33 mecze. Pierwszy raz wystąpi na zbliżającym się mundialu. Jakie towarzyszą mu emocje? Po Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej Szczęsny zastąpi w Juventusie Gianluigi Buffona, najlepszego bramkarza świata. Czy czuje w związku z tym presję? Jak radzi sobie z wylewnością włoskich kibiców? Co go najbardziej w życiu cieszy? Jak razem z żoną Mariną poradzili sobie z naganką mediów po tym, jak się okazało, że żona piłkarza spodziewa się dziecka? Z piłkarzem rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chazjer.

  Marina Łuczenko wyszła za mąż za Wojciecha Szczęsnego. Para pobrała się na jednej greckich wysp. Termin uroczystości udało się małżonkom ukryć przed mediami. O szczegółach ceremonii i ślubnej kreacji wokalistki, w studiu Dzień Dobry TVN, opowiedziała Agnieszka Jastrzębska.

  Po kilku latach przerwy spowodowanej utratą głosu i operacją strun głosowych MaRina wraca z nowym singlem. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała o operacji, pracy nad nową płytą i o swoim życiu na walizkach. Czy znajduje czas dla swojego życiowego partnera Wojciecha Szczęsnego? Czy planują ślub? I wreszcie, czy zamierza koncertować, czy może chce skupić się na pracy w studiu?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Annę Nowak-Ibisz, Andżelikę Piechowiak, Marię Góralczyk oraz Dawida Wolińskiego jak i gdzie zaopatrują się w ubrania. Czy lubią pomierzyć, czy raczej kupują bez zastanowienia?

  Marina Łuczenko odwiedziła Dzień Dobry, by zaśpiewać piosenkę i pochwalić się swoim nowym teledyskiem do utworu "Saturday Night". Piosenkarka została swoją managerką. Dlaczego? - Bo nie chcę być produktem, bo chcę robić tak jak chcę. Tak naprawdę to nie jest tak, że jestem sama. Mam przy sobie wspaniałych ludzi, jest cała rodzina, która mi pomaga - mówiła w studiu Dzień Dobry TVN. Podoba się Wam jej piosenka?

  Co potrafią, a czego nie potrafią młode gwiazdy? Czy rację ma aktorka Emma Watson, która uważa, że młode gwiazdy to często ludzie, którzy są"życiowymi kalekami"? Z aktorką Aleksandrą Szwed, piosenkarką Mariną Łuczenko i aktorem Bartoszem Obuchowiczem, młodymi gwiazdami, rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN o ich początkach w branży. Jak gwiazdy radzą sobie z codziennymi sprawami? Czy jest coś z czym nie radzi sobie Bartosz Obuchowicz?

  Przyłapujesz partnera najlepszej przyjaciółki w objęciach innej. Mówić czy nie? Jeśli tak - to jak? Czy ryzykujesz utratę przyjaciółki, czy może jej dozgonną wdzięczność? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy wokalistkę Marinę Łuczenko, dziennikarkę Dzień Dobry TVN Małgorzatę Lizut, która przyłapała partnera swojej przyjaciółki na zdradzie oraz psychologa Katarzynę Miller.

  Jaki procent rodziców wybiera ścieżkę kariery za dziecko, a jaki mu w tym wyborze tylko pomaga? Jakiego typu profesję cieszę się największą popularnością wśród rodziców? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy dziennikarza Krzysztofa Ibisza, piosenkarkę Marinę Łuczenko, bizneswoman Katarzynę Frank-Niemczycką oraz pisarkę Katarzynę Lengren. Czy naszym gościom rodzice pomagali w podjęciu decyzji o wyborze zawodu i, czy oni pomagają swoim dzieciom?

  Marina ostro wzięła się do pracy. Efektem tego jest jej debiutancka płyta, która ukaże się już 5 listopada. Jak powstawał teledysk do utworu "Electric Bass"? Czy wyszło jej na dobre rozstanie się z była managerką?