Gwiazdy

Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała nowego członka rodziny. Jest wyjątkowo rozkoszny

Gwiazdy

Marina Łuczenko-Szczęsna
Kamil Piklikiewicz/East News

W rodzinie Mariny Łuczeko-Szczęsnej i Wojtka Szczęsnego pojawił się ktoś wyjątkowy. Ma radosne usposobienie i jest po prostu rozczulający - a raczej rozczulająca. Uwielbia różowy, a pozostali domownicy mówią doń "księżniczka". Kim jest?

Marina i Wojtek Szczęśni witają nowego członka rodziny

Marina Łuczenko-Szczęsna wraz z mężem Wojtkiem Szczęsnym powitali w domu nowego członka rodziny. - Witamy w domku - napisała wokalistka w najnowszym poście na Instagramie. Dołączyła do niego także wideo, na którym nowy domownik przedstawia się fanom. Robi to w wyjątkowo uroczy sposób - choć nie mówi ani słowa.

"Mała księżniczka Nala" - tak Marina mówi o zachwycającym szczeniaczku, który właśnie pojawił się w jej życiu. Jest kudłaty, maleńki i wyjątkowo zabawny, co zresztą świetnie zostało uchwycone na filmiku. - Jaka to rasa? - zaczęli podpytywać zachwyceni fani. Wspólnie doszli do wniosku, że Nala jest najpewniej pudlem Toy (ang. "zabawka"). Rzeczywiście, szczeniak wygląda jak rozkoszny pluszak.

Fani Mariny zauroczeni

Księżniczka Nala z marszu podbiła serca fanów Mariny. Przyznajemy - naprawdę trudno się nie zakochać w tych drobnych, przypominających guziczki oczkach, drobnych uszkach i maleńkich łapkach. Do tego sposób, w jaki Nala usilnie stara się przyciągnąć różową, pluszową kostkę do siebie jest po prostu rozczulający. Zobaczcie sami:

W komentarzach zaroiło się od urzeczonych Nalą buziek "?":

  • Sama słodycz
  • Cudowna
  • Przesłodziak

- czytamy pod filmem.

A Wy, czy już zdążyliście zakochać się w Nali?

Zobacz wideo: Marina Łuczenko-Szczęsna i jej wspomnienia z festiwalu Coachella

Zobacz też:

Ewa Minge zaszalała z kolorem. W takich włosach jeszcze jej nie widzieliśmy. "W modzie szukam swojego DNA"

Agata Rubik wyjawiła tajemnicę na temat zaręczyn i ślubu z Piotrem. "Mogłeś się bardziej postarać"

Natalia Szroeder oskarżona o plagiat. "Miej szacunek dla innych artystów"

Autor: Ola Lipecka

Pozostałe wiadomości