Gwiazdy

Mama Qczaja ma nowotwór. Choroba przeorganizowała życie trenera: "Nie byłem przygotowany"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Plejada.pl
Qczaj

Qczaj przechodzi trudne chwile. Jego ukochana mama usłyszała druzgocącą diagnozę lekarską, która przewróciła życie rodziny do góry nogami. Jak trener radzi sobie z tą sytuacją? W najnowszym wywiadzie podzielił się pięknymi wspomnieniami z ostatnich odwiedzin w Stanach Zjednoczonych, gdzie przebywa obecnie jego rodzicielka.

Mama Qczaj ma nowotwór

Choroba bliskiej osoby, którą kochamy, jest jednym z najboleśniejszych ciosów od losu. Doświadcza tego w ostatnich tygodniach Daniel Kuczaj, który za pośrednictwem Instagrama poinformował, że u jego mamy zdiagnozowano nowotwór. W rozmowie z serwisem Plejada.pl popularny trener personalny wyraził nadzieję, że bezlitosny rak zostanie pokonany w najmniej inwazyjny dla organizmu sposób.

- Wierzymy w to, że uda się wyciąć ten nowotwór i nie będzie potrzebna chemioterapia. Same pozytywne emocje płyną do Chicago, do mojej mamy - skomentował.

Qczaj przyznał, że takie doświadczenia potęgują dojrzałość człowieka. - Trudno mówić, co się czuje, bo ja nie byłem przygotowany na to, że moja mama zachoruje. To jest naprawdę bardzo trudne, ale widzę, że to przeorganizowało mi życie. Ja zawsze miałem poukładane w głowie, ale teraz mam jeszcze bardziej - ocenił trener.

Na jakie nowotwory najczęściej chorują Polacy?

Dorota Gardias o raku piersi. "Komunikat, że jest to nowotwór, sprawił, że zesztywniałam"
Dorota Gardias o raku piersi. "Komunikat, że jest to nowotwór, sprawił, że zesztywniałam"Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Mama Daniela przebywa obecnie w Chicago. Stęskniony syn nie tak dawno zdołał odwiedzić w USA swoją rodzicielkę, by spędzić wspólnie cudowny czas.

- Z moją mamą zawsze są najfajniejsze chwile. Teraz w sierpniu byłem w Stanach Zjednoczonych. Spędziliśmy z moją mamą cudowną, szaloną noc. Wyszliśmy sobie na miasto. Chodziliśmy po różnych restauracjach. Moja mama jest taka szalona jak ja. Zresztą to góralka. Kochamy się bardzo - podkreślił Qczaj.

Qczaj prosi fanów o modlitwę za mamę

O nowotworze, który zaatakował jego mamę, poinformował fanów w połowie sierpnia. Trener udostępnił wówczas poruszający wpis na Instagramie.

- Mama. Pierwsza myśl, z którą się budzę. Ostatnia myśl, która towarzyszy mi, gdy zamykam oczy. Śpię niespokojnie, budząc się wcześnie. Otwieram oczy i leżę tak przez chwilę, by dotarło do mnie, czy to oby nie był sen… Moja Mama jest chora. Moja Mama ma nowotwór, raka, "dziada" - jak go sama nazwała. Myśli jak odbijające się od terakoty piłeczki pingpongowe rozdupcają mi mózg. Oddycham - czytamy w poście.

Qczaj wyraził wdzięczność za słowa wsparcia i otuchy, które otrzymał od fanów po publikacji tego wpisu. Jednocześnie zaapelował do swoich obserwatorów, by przesyłali jego mamie pozytywną energię i modlili się o jej zdrowie.

- Moja MAMA ŻYJE i żyć będzie, a Was, kochani, proszę o modlitwę, afirmacje, magiczne bębenki, tańce do księżyca… wszystko w cokolwiek wierzycie! - błagał lubiany trener.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Plejada.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości