Gwiazdy

Basia Kurdej-Szatan może polegać na swoim tacie. "Zawsze wiedziałam, że mi we wszystkim pomoże"

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
Źródło:
Sandra Hajduk-Popińska
Lekcja tenisa z Basią Kurdej-Szatan i jej tatą
Lekcja tenisa z Basią Kurdej-Szatan i jej tatąDzień Dobry TVN
wideo 2/9

Barbara Kurdej-Szatan od dziecka miała wyjątkową więź ze swoim tatą. Janusz Kurdej zawsze był dla niej nauczycielem i wsparciem. Teraz w Dzień Dobry TVN wspólnie opowiedzieli o swojej relacji i pasji do sportu.

Basia Kurdej-Szatan o relacjach z tatą w dzieciństwie

Janusz Kurdej to inżynier elektryk, jednak jego wielką pasją jest kultura. Podziela tym samym zainteresowania swojej żony, która jest dyrektorką Filharmonii Opolskiej. Oboje posyłali swoje pociechy na zajęcia z tańca, śpiewu i gry na instrumentach, a także wzmagali w nich zainteresowanie sportem.

- Narty i pływanie były podstawą, jak one były małe obie, żeby się nauczyły, rozwijały prawidłowo fizycznie i żeby były zgrabne - mówił Janusz Kurdej w Dzień Dobry TVN.

- Tata był zawsze wyluzowany. Zawsze wiedziałam, że tata mi we wszystkim pomoże, zawsze mogłam na niego liczyć. (...) My zawsze z siostrą wiedziałyśmy i wiemy, że możemy polegać na tacie i w ogóle na rodzicach - dodała Basia Kurdej-Szatan.

Zainteresowania Janusza Szatana i Basi Kurdej-Szatan

Aktorka zdradziła, że Janusz Szatan jest wspaniałym dziadkiem - pełnym miłości i bardzo opiekuńczym. Poza tym niczego się nie boi i z wielką chęcią zajmuje się wnukami. Barbara Kurdej-Szatan ma z nim wiele cech wspólnych. Są do siebie podobni nie tylko z wyglądu, ale i z charakteru.

- Ja jestem "tatusiowa" z wyglądu, tylko że blondynka. (...) Oprócz luzu, myślę, że dużo cierpliwości mam po tacie, taką bezproblemowość, chęć pomagania innym i dryg do sportu - ujawniła Basia Kurdej-Szatan w naszym programie.

Obecnie lubią razem pograć w tenisa. Artystka zaczęła odbijać piłkę jakieś 2-3 lata temu na korcie w Mińsku i pokochała ten sport. Teraz pomaga on jej wrócić do formy po pandemii i drugiej ciąży. Na korcie aktorka lubi także odreagować stres. W show biznesie co rusz irytują ją bowiem nieprawdziwe artykuły różnych gazet i portali. Ojciec Barbary Kurdej-Szatan też niejednokrotnie bardzo się przejmuje, gdy na jego córkę spada hejt.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości