Barbara i Rafał Szatanowie we wspólnej piosence. "To dla nas ogromny zaszczyt"

Barbara Kurdej-Szatan

Zarówno Basia Kurdej-Szatan, jak i Rafał Szatan mają talent muzyczny i pięknie śpiewają. Zdarzało im się już razem występować, jednak w sieci teraz pojawił się teledysk, w którym interpretują piosenkę zmarłego Pawła Królikowskiego. Posłuchajcie ich wykonania.

Talent muzyczny Szatanów

Choć Basia Kurdej-Szatan jest znana głównie ze swoich ról filmowych, serialowych i w reklamach, wiadomo, że jest nie tylko utalentowaną aktorką, ale także piosenkarką. Przez wiele lat śpiewała w zespole i grywała również w musicalach. Podobnie jak jej mąż, który przez 5 lat był wokalistą zespołu RH+, a wcześniej zdobył wykształcenie muzyczne.
- Oprócz normalnej podstawówki chodziłam do szkoły muzycznej, grałam na wiolonczeli, śpiewałam w dziecięcym chórze Legenda w Opolskim Studiu Piosenki i w chórze Opole Gospel Choir . Cały czas w biegu. I tak mam do dziś. Nie lubię się nudzić, choć... uwielbiam się lenić. Potrafię leżeć dwa dni, ale trzeciego już mnie nosi - mówiła Barbara Kurdej-Szatan w wywiadzie dla "Vivy!".

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan w piosence Pawła Królikowskiego

Szatanowie niejednokrotnie występowali razem na deskach teatrów czy podczas różnych koncertów, jednak ich wspólne teledyski są rzadkością. Jeden z nich ujrzał właśnie światło dzienne za sprawą Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Aktorka opublikowała w swoich mediach społecznościowych piosenkę zaśpiewaną przez Basię i Rafała Szatanów. Utwór ten napisał kilka lat temu Paweł Królikowski dla swojej żony. Teraz ona opublikowała jego nową interpretację w celu promocji Festiwalu CZ-PL, który co roku przed śmiercią organizował aktor.
- Ooooo. To dla nas ogromny zaszczyt, że mogliśmy wykonać Wasz piękny utwór. Cudne wspomnienia - napisała pod postem Basia Kurdej-Szatan.
Na Instagramie pojawiło się mnóstwo komentarzy fanów zachwyconych wykonaniem śpiewającej pary. Pisali: "Urocze! Dziękuję, tego mi było trzeba", "Piękne" czy "Ale to ładne". Teledysk doceniły także m.in. Agata Młynarka oraz Joanna Jarmołowicz.
A Wam jak się podoba ten utwór?
Zobacz także:
Zobacz wideo: Domówki u Dowborów biją rekordy wyświetleń i popularności w sieci. "Zaczęły się od tego, że my, Szatany, połączyliśmy się z Dowborami w rozmowie i tak powstał ten live"
Autor: Sabina Zięba

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości