Przemysław Kossakowski i Barbara Kurdej-Szatan w nowym programie TTV. O czym jest "Projekt Cupid"?

Źródło: Dzień Dobry TVN
„Projekt Cupid” – program o poszukiwaniu miłości
„Projekt Cupid” – program o poszukiwaniu miłości
 Niezwykła historia miłości Kariny i Adam Baldychów
Niezwykła historia miłości Kariny i Adam Baldychów
Miłość z „Hotelu Paradise”
Miłość z „Hotelu Paradise”
Pełnosprawni w miłości
Pełnosprawni w miłości
Jakie danie na randkę Małgorzata Socha zaserwowała swojemu mężowi?
Jakie danie na randkę Małgorzata Socha zaserwowała swojemu mężowi?
Jak znaleźć partnera na portalu randkowym?
Jak znaleźć partnera na portalu randkowym?
Kto płaci za pierwszą randkę?
Kto płaci za pierwszą randkę?
"Projekt Cupid" to program o poszukiwaniu miłości. Przemek Kossakowski i Basia Kurdej-Szatan pomagają w nim bohaterom w znalezieniu prawdziwego uczucia. W Dzień Dobry TVN prowadzący opowiedzieli o szczegółach tej produkcji.

Bohaterowie "Projekt Cupid"

"Projekt Cupid" to nowy program TTV, w którym widzowie poznają kilkoro niezwykłych osób w spektrum autyzmu, z zespołem Downa i syndromem Tourette'a – Olę, Jakuba, Maję, Krystiana, Martę, Sylwestra oraz Bartka. Każdy z nich poszukuje miłości, dlatego Basia Kurdej-Szatan i Przemek Kossakowski wraz z pomocą ekspertów próbują znaleźć dla nich idealnych kandydatów na randkę w ciemno.

- Bohaterowie to osoby z niepełnosprawnościami, którzy bardzo często nigdy jeszcze w życiu nie poczuli tego rodzaju bliskości, jakie jest udziałem uczucia zakochania. Do tego zmierzamy, żeby pokazać tych ludzi, ich potrzeby i prawa, ponieważ- w mojej ocenie - jest to program, który pod płaszczykiem komercyjnego produktu, mówi o ważnych rzeczach. Miłość jest jedną z najważniejszych rzeczy, a jej oczekiwanie i potrzeba spełnienia jest czymś, za czym człowiek niezależnie czy jest pełnosprawny czy z niepełnosprawnością marzy najczęściej - powiedział Przemek Kossakowski w Dzień Dobry TVN.

"Projekt Cupid" - o czym jest?

W poprzednim programie Przemysława Kossakowskiego pt. "Down the road" kwestie potrzeby bliskości i chęci założenia rodziny były poruszane bardzo często przez wszystkich uczestników. Z tego powodu postanowiono bohaterom pomóc w szukaniu miłości w najnowszym programie. Oboje prowadzący byli wsparciem podczas przygotowań i rozmów, natomiast potencjalnych partnerów dobierali psychologowie i psychoterapeuci obecni na planie programu. Kiedy można zobaczyć tego efekty? Premiera "Projekt Cupid" już w niedzielę 13 lutego o 22:05 na antenie TTV.

- Te programy są rzeczywiście pokazane w lżejszej formie i tak są prowadzone, ale to jest po to, żeby dotrzeć do większej ilości osób, żeby uświadomić większą ilość osób, że tacy ludzie są wśród nas. Każdy z nas ma jakieś dolegliwości tak naprawdę, a wszyscy potrzebujemy tego samego - stwierdziła Barbara Kurdej-Szatan w naszym programie.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Zobacz także:

Autor: Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości