Gwiazdy

Mama Anny Przybylskiej walczy z hejtem. "Nie ma chwili spokoju"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Źródło:
Miasto Kobiet
Mama Anny Przybylskiej walczy z hejtem

Krystyna Przybylska opowiedziała bólu oraz hejcie, jaki spotkał ją po śmierci córki. Mama zmarłej 8 lat temu aktorki była gościem programu "Miasto kobiet". Podczas rozmowy z Marzeną Rogalską przyznała, nieunikniona była pomoc psychiatry.

Krystyna Przybylska o śmierci córki

W październiku 2014 roku świat na chwilę się zatrzymał. Informacja o śmierci Anny Przybylskiej zmroziła wszystkich fanów, widzów i rodzinę aktorki. Mimo upływających lat wciąż trudno pogodzić się z informacją, że gwiazdy już z nami nie ma. W bólu żyje przede wszystkim jej mama, Krystyna Przybylska. Jak przyznaje, nie zdążyła jeszcze wypłakać straty.

Walka z hejtem

Co 7. Polak doświadczył hejtu w sieci
Co 7. Polak doświadczył hejtu w sieci Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

- Nie mam kiedy. Raz, że zaraz rzuciłam się w wir, trochę pomagałam Jarkowi. (...) Zostałam mamą i babcią. (...) Dzieci, jak są w domu, czy jestem u nich, wtedy mnie rozrywa. Najbardziej, kiedy śpią. Najbardziej "rozbiera" mnie Jasiu, bo najmniejszy - mówiła Krystyna Przybylska w "Mieście kobiet".

Mama Ani Przybylskiej walczy z hejtem

Rodzinna tragedia odcisnęła piętno na emocjach najbliższych. Mama aktorki po latach ujawniła jednak, że zamiast spokoju po stracie córki doświadczyła krytyki i hejtu. By przetrwać ciężki czas, zgłosiła się o pomoc do specjalistów. Od kilku lat kontynuuje leczenie u psychiatry.

Od 2015 roku leczę się u psychiatry. Wszystko przez hejt. Nie ma chwili spokoju. (...) Im więcej się uśmiechasz, im więcej jesteś miła, tym bardziej ich to drażni. Oni chcieliby cię widzieć płaczącą. Musisz podnosić głowę

Mama Ani Przybylskiej o wnukach

Krystyna Przybylska poruszyła także temat wnuków. Jak opowiadała, ich całym światem i autorytetem jest tata, Jarek. Dumna babcia pochwaliła się także planami. Jak się okazuje, Jaś interesuje się piłką, Szymon poszedł do szkoły o profilu prawniczym, a Oliwia idzie w ślady mamy.

- Tylko żeby wszyscy zapamiętali, że to jest Oliwia Bieniuk i żeby nie porównywać jej do mamy. Naprawdę ona da sobie radę - podsumowała.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło: Miasto Kobiet

Źródło zdjęcia głównego: Miasto Kobiet

Pozostałe wiadomości