Gwiazdy

Halina Mlynkova chwali syna. Czym zajmuje się 18-letni Piotr? "Jest znaną postacią, fajnie zarabia"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Plejada.pl
Halina Mlynkova

Piotr Nowicki to starszy syn Haliny Mlynkovej, który na początku tego roku osiągnął pełnoletniość. Według wokalistki 18-latek ma wszelkie predyspozycje, by zająć się muzyką, jednak nie zdecydował się na rozwijanie tego talentu. Młodzieniec wiąże swoją przyszłość z branżą filmową i podobno odnosi już w niej pierwsze sukcesy. - Ma sporo pracy - zaznacza popularna mama.

Halina Mlynkova jest dumna ze starszego syna. Jaki zawód wybrał 18-letni Piotr Nowicki?

Halina Mlynkova wychowuje dwóch synów: 18-letniego Piotra z małżeństwa z Łukaszem Nowickim oraz półtorarocznego Leo ze związku z Marcinem Kindlą. Starszy z chłopców dorastał w Czechach, gdzie chodził do szkoły podstawowej. Po przeprowadzce do Polski rozpoczął naukę w Liceum Filmowym przy Warszawskiej Szkole Filmowej.

- Do matury został mu jeszcze rok. Jego pasją jest montaż internetowy i gry komputerowe. Montuje m.in. trailery do serwerów gier komputerowych, współpracuje z youtuberami. W świecie twórców internetowych jest znaną postacią, ma sporo pracy dodatkowej i fajnie sobie zarabia - wyznaje w najnowszym wywiadzie dla Plejady.pl matka 18-latka.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Halina Mlynkova uważa, że jej pierworodny jest uzdolniony muzycznie, jednak nie ma zamiaru iść w ślady rodzicielki i zostać gwiazdą sceny. - Nie do końca chciał swój talent rozwijać. Czasami tak jest... Poszedł trochę inną drogą i chce pracować z drugiej strony kamery - twierdzi wokalistka.

Halina Mlynkova w roli macochy. Jak jej syn dogaduje się z przybranym rodzeństwem?

Halina Mlynkova związana jest obecnie z Marcinem Kindlą. Para poświęca większość czasu nowo narodzonemu Leo, jednak angażuje się również w wychowywanie dzieci z poprzednich małżeństw. Ukochany wokalistki ma bowiem 13-letniego syna Niko, który utrzymuje przyjacielskie stosunki z 18-letnim Piotrem Nowickim.

- Niko od początku miał serce na dłoni. To fantastyczne, że wszyscy tak dobrze się dogadujemy. Ma świetne relacje z Piotrkiem. Jak na nich patrzę, jestem szczęśliwa, bo zachowują się, jakby byli braćmi - ocenia Mlynkova.

W wywiadzie dla Plejady.pl gwiazda wyznaje, że jej dorosły już syn odznacza się dużą cierpliwością i wyrozumiałością - akceptuje wybory popularnej mamy i dzięki temu podtrzymuje ich wartościową relację.

- Jestem z niego bardzo dumna, bo to dobry chłopak. (...) Strasznie się cieszę, że (...) Piotrek nadal ma ochotę spędzać czas również ze mną. Dla mnie to jest super - dodaje wokalistka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Plejada.pl

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Pozostałe wiadomości