Gwiazdy

Anna Głogowska pierwszy raz z córką na czerwonym dywanie. 15-latka próbuje swoich sił w show-biznesie

Gwiazdy

Autor:
Maria
Czarniecka
Źródło:
Jastrząb Post
Anna Głogowska dopiero niedawno wróciła na salony. Tym razem na wydarzeniu medialnym pojawiła się u boku 15-letniej córki.

Anna Głogowska udzieliła pierwszego wywiadu razem z córką. 15-latka towarzyszyła mamie na premierze spektaklu "Ślub doskonały", i choć na czerwonym dywanie stawiała swoje pierwsze kroki, to nie ukrywa, że w show-biznesowym świecie chciałaby zagościć na dłużej. Skutecznie działa w tym kierunku.

Córka Anny Głogowskiej Julia chce iść w ślady sławnych rodziców

15-letnia Julia Gąsowska to owoc miłości Piotra Gąsowskiego i Anny Głogowskiej. Aktor poznał tancerkę na planie "Tańca z Gwiazdami", którego był wówczas uczestnikiem. Annę przydzielono mu jako jego taneczną towarzyszkę. W końcu parę stworzyli również i w życiu prywatnym. Choć miłość nie przetrwała, ex-partnerzy wspólnie wychowują nastoletnią córkę. Jak się okazuje, Julia odziedziczyła smykałkę do show-biznesu. Nastolatka miała okazję opowiedzieć o swoich planach osobiście przed kamerą i mikrofonem, bo znana mama już wprowadza córkę w świat fleszy i czerwonych dywanów. Panie pojawiły się na premierze spektaklu "Ślub doskonały".

Różne oblicza przyjaźni

Przyjaźń na dwie gitary i piłkę
Przyjaźń na dwie gitary i piłkęDzień Dobry TVN
wideo 2/5

Podczas rozmowy z reporterką została zapytana o to, czy ciągnie ją do show-biznesu. Odpowiedziała bez zastanowienia:

- Ciągnie bardzo nawet. I nawet próbuję w tym kierunku wykonywać jakieś ruchy. Ale nie wiem, czy mam się czym chwalić - odpowiedziała Julia Gąsowska reporterce.

Julia Gąsowska próbuje swoich sił w branży

Anna Głogowska przyznała jednak, że córka ma się czym chwalić, bo doskonale radzi sobie w dubbingu. Oprócz tego zapraszana jest do udzielania głosu w audiobookach.

- Już trochę ma się czym chwalić. Tylko to nie ma nic wspólnego z nami. Może talent ma po tacie, ale jest gwiazdą w dubbingu. Największy sukces to dubbingowanie filmu "To nie wypanda". Bardzo się z tego cieszę, że tak pięknie dubbingowała rolę najlepszej przyjaciółki głównej bohaterki i to jest dla nas wielki zaszczyt, że mogła się w tym spełnić. Jesteśmy teraz w teatrze, w którym bardzo dużo znaczy pani Beata Kawka i ona już któryś raz z kolei zaprosiła Julkę do swoich audiobooków. Więc cieszymy się z tego. Julia ma taki wyjątkowy tembr głosu - mówiła o sukcesach córki dumna Anna Głogowska.

Tancerka została jeszcze zapytana, czy planuje zostać managerką swojej córki. Przyznała, że gdy przyjdzie czas na postawienie takich kroków, przemyśli sprawę. Julia ze śmiechem odpowiedziała, że póki co zatrudnia mamę jako swojego managera.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobaczy też:

"Mam Talent!": Poznaliśmy zwycięzcę 14. edycji: "Jest niesamowity"

Robert Lewandowski mógł liczyć na żonę i siostrę. Tak wyglądały trybuny

Puchar Świata w skokach narciarskich w Ruce. Damian Michałowski: "Mamy bardzo duże nadzieje"

Autor:Maria Czarniecka

Źródło: Jastrząb Post

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości