Gwiazdy

Robert Lewandowski mógł liczyć na żonę i siostrę. Tak wyglądały trybuny

Gwiazdy

Anna Lewandowska ze szwagierką

Anna Lewandowska wraz ze szwagierką Mileną podczas meczu z Arabią Saudyjską gorąco kibicowały kapitanowi naszej reprezentacji. Do sieci trafiły ich wspólne zdjęcia, a w komentarzach posypały się miłe słowa od znanych osób. - Płakałam ze wzruszenia - przyznała Paulina Krupińska-Karpiel.

Mundial w Katarze. Polska wygrała z Arabią Saudyjską

Za nami emocjonujący mecz Polski z Arabią Saudyjską. Nasza reprezentacja wygrała 2:0 dzięki interwencji Wojciecha Szczęsnego oraz bramkom: Piotra Zielińskiego i Roberta Lewandowskiego, który nie krył łez po strzeleniu gola. Kapitan Polski przyznał dziennikarzom, że z wiekiem staje się coraz bardziej emocjonalny.

- Zdaję sobie sprawę, że to może być mój ostatni mundial - czytamy na stronie tvn24.pl.

Sport to zdrowie

Korfball – koedukacyjna dyscyplina sportu
Korfball – koedukacyjna dyscyplina sportuDzień Dobry TVN
wideo 2/14

Kapitan reprezentacji przez całe spotkanie mógł liczyć na wsparcie żony Anny Lewandowskiej i siostry Mileny Lewandowskiej-Miros, które gorąco kibicowały na trybunach w takich samych koszulkach.

Wierni kibice Roberta Lewandowskiego

Na Education City Stadium nie zabrakło też przyjaciół Roberta Lewandowskiego. Żona kapitana po zwycięskim spotkaniu udostępniła serię zdjęć dokumentujących wydarzenie sportowe. Pod postem posypały się liczne komentarze od znanych osób, w tym od prowadzących Dzień Dobry TVN.

- Co to za wzruszenie ogromne! Przez niego i dzięki niemu płaczę! - napisał Damian Michałowski. - Płakałam ze wzruszenia… - przyznała Paulina Krupińska-Karpiel. Z kolei Małgorzata Socha, Joanna Przetakiewicz i Zofia Zborowska-Wrona swój zachwyt wyraziły emotikonami.

Szczęśliwi fani futbolu również nie szczędzili miłych słów. "Brawa dla Ziela! On strzelił pierwszą bramkę w tym meczu, a nikt o nim nie mówi! Brawa dla Lewego i Szczęsnego! Szczęsny dałeś czadu na dwóch ostatnich meczach", "Gratulacje. Cudowne emocje, a przy golu Roberta rozpłakałam się. Zasłużył na tę bramkę, jak mało kto", "Kochamy Cię Lewy! Płaczę razem z Tobą" - czytamy w komentarzach.

Polka i Mundial w Katarze
Polka i Mundial w Katarze Źródło: Dzień Dobry TVN

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: Lars Baron/Getty Images

Pozostałe wiadomości