Gwiazdy

Kto wygrał program "Perfect Picture"? Znamy zwycięzcę. "Do tej pory nie mogę w to uwierzyć"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Katarzyna Dziurska wygrała program "Perfect Picture"
Katarzyna Dziurska wygrała program "Perfect Picture"
wideo 2/5

Za nami wielki finał pierwszej polskiej edycji programu "Perfect Picture". W ostatnim odcinku zobaczyliśmy rywalizację Ernesta Musiała, Łukasza Zagrobelnego oraz Katarzyny Dziurskiej. Kto z nich pokonał konkurencję i wygrał?

Finał "Perfect Picture" - kto wygrał?

Finałowy odcinek "Perfect Picture" był podzielony na dwa etapy. Po pierwszej konkurencji z show pożegnał się Łukasz Zagrobelny. W drugim zadaniu Ernest Musiał i Katarzyna Dziurska musieli wykonać sesję zdjęciową Patrycii Kazadi, a następnie wybrać tę jedną, najlepszą fotografię, która ukaże się na okładce magazynu "Viva!". Choć losy Kasi Dziurskiej w programie były przewrotne, to jednak udało się jej pokonać konkurencję i wygrać.

- Do tej pory nie mogę w to uwierzyć, że tak to się zakończyło, bo konkurencja była wybitnie mocna - powiedziała Kasia w rozmowie z Justyną Piąstą z dziendobry.tvn.pl. - Byłam w finale z Ernestem Musiałem. Chłopak wielu talentów, bardzo pomocny, życzliwy, kreatywny. Absolutnie między nami nie było rywalizacji, nic z tych rzeczy, wręcz odwrotnie, pomagaliśmy sobie, wspieraliśmy się. Byliśmy ciekawi swojej pracy, obserwowaliśmy siebie nawzajem, dawaliśmy sobie rady. Atmosfera w finałowym odcinku była cudowna - dodała Dziurska.

Kasia przyznała, że wykonanie sesji zdjęciowej Patricii Kazadi, było dla niej wyjątkowym przeżyciem.

- Niesamowicie mi się pracowało z Patricią. Znamy się osobiście już troszeczkę dłużej, więc znam ją też od innej strony. Znam jej historię, utożsamiam się z nią, więc też wiedziałam, jakie chcę przekazać emocje. Wiedziałam też, co w Patricii drzemie i porozmawiałyśmy wcześniej przed tą sesją, co chciałabym pokazać przez zdjęcie. Świetnie się zrozumiałyśmy. Patricia jest profesjonalistką w każdym calu - pokreśliła zwyciężczyni "Perfect Picture".

Katarzyna Dziurska wygrała "Perfect Picture"

Dziurska dzięki udziałowi w programie mogła sprawdzić się w ekstremalnych sytuacjach i przekonać, że nie ma wyzwań, którym nie stawiłaby czoła.

- Zrobiłam duży progres. Wiadomo, były lepsze i gorsze odcinki, bo nie wszystkie zadania mi przypasowały, nie wszystkie warunki, ale też czas, presja, gorszy dzień. Jedno, co jest pewne, to to, że jestem sportowcem, zadaniowcem. To mi ułatwiło przejście do kolejnego odcinka za każdym razem. Nie bałam się podjąć danego zadania, mimo że stres naprawdę był ogromny. To może teraz tak tylko frywolnie wyglądać w telewizji, ale faktycznie mieliśmy trudne zadania. (...) Ja się siebie na nowo nauczyłam, ale też rozbudziłam w sobie nowe cechy, o których nie wiedziałam - wyznała Kasia.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości