Gwiazdy

"40 kontra 20". Ostra kłótnia po Ceremonii Chaosu. Poleją się łzy

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
"40 kontra 20" Kłótnia Izy i Karoliny
"40 kontra 20" Kłótnia Izy i Karoliny
wideo 2/4

Singielki z show "40 kontra 20" nie mają już wątpliwości, że przyjemna atmosfera i koleżeńskie relacje się skończyły, a rozpoczęła się taktyczna gra i rywalizacja o mężczyzn. Dojdzie do pierwszych poważnych spięć. O co dziewczyny się posprzeczają?

"40 kontra 20". Co się wydarzy w 5. odcinku?

Pierwsza Ceremonia Chaosu wprowadzi dużo zamieszania. Poleją się łzy, padną trudne pytania, więc panie będą musiały się tłumaczyć. W poprzednim odcinku pierwsze zarzuty na swój temat usłyszała Magda. Teraz nieprzyjemne komentarze padną w stronę Karoliny. Iza zarzuci jej, że nie słucha, co się do niej mówi. Mocna wymiana zdań będzie kontynuowana jeszcze późnym wieczorem.

Do kłótni włączy się Magda, która ma za złe, że została negatywne oceniona przez koleżanki. Dowiedziała się od nich, że jest pretensjonalna i zarozumiała. Następnego dnia dziewczyny zorientują się, że Tom doskonale słyszał ich nocne krzyki. Jak oceni ich zachowanie?

Tomek poświęci więcej czasu swojej grupie. Dla rozładowania napiętej atmosfery zabierze singielki na romantyczne spotkanie nad brzegiem morza. Z kolei Tom od kilku dni coraz bardziej spoufala się z jedną z uczestniczek. Czy ich relacja przerodzi się w coś poważniejszego?

"40 kontra 20" - gdzie i kiedy oglądać?

Program "40 kontra 20" emitowany jest od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 na antenie TVN7. Wszystkie odcinki dostępne są w Player.pl. W piątek 25 listopada program wyjątkowo zostanie wyemitowany o godz. 20:30.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości