Gwiazdy

Adrianna z "Królowych życia" pokazała, jak może wyglądać jej dziecko. "Robić, czy nie robić?"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Adrianna Eisenbach

Adrianna Eisenbach ma nie tylko dużo dystansu do samej siebie, ale też i poczucia humoru. Gwiazda "Królowych życia" sprawdziła, jak mogłoby wyglądać jej dziecko, gdyby zaszła w ciążę ze swoim partnerem Dawidem. Efektem pochwaliła się w mediach społecznościowych.

Adrianna Eisenbach - życie prywatne

Adrianna Eisenbach zdobyła popularność za sprawą udziału w show TTV "Królowe życia". Widzowie programu mogli obserwować jej codzienne życie pełne zwariowanych przygód i luksusu. Wytatuowana gwiazda w przeszłości mieszkała w Niemczech. Po trzydziestu latach emigracji i rozwodzie z mężem zdecydowała się wrócić do kraju i poprowadzić własny biznes. Tutaj też odnalazła swoją miłość. Adrianna od kilku lat jest w związku z o 30 lat młodszym od siebie Dawidem.

Gwiazdy programu "Królowe życia"

Laluna Unique o operacjach plastycznych
Laluna Unique o operacjach plastycznych
wideo 2/4

- Na co dzień nie czuję różnicy wieku. Jedynie, kiedy czuje, to w sytuacjach, kiedy pojawia się problem. Nie jest na tyle dojrzały, żeby mi pomóc. Nie chodzi o inteligencję, ale o doświadczenie - opowiadała Eisenbach w rozmowie z Oskarem Netkowskim z dziendobry.tvn.pl.

Ada z "Kólowych życia" nie wyklucza, że w przyszłości mogłaby wziąć ślub z ukochanym.

- Dawid chciałby ślubu. Nawet nie o to chodzi, że ślub by mi przeszkadzał - wybrałabym wyspę, coś zwariowanego. Na pewno nie biała sukienka. Zdaję sobie sprawę, że może przyjść czas, że Dawid będzie chciał młodszą rodzinę i dzieci. Nie chciałabym mu nasr*ć w papiery takim ślubem - wyznała dosadnie gwiazda w wywiadzie.

Adrianna Eisenbach chce mieć kolejne dziecko?

Adrianna na TikToku pokazała, jak mogłoby wyglądać jej dziecko z Dawidem. Użyła zabawnego filtra i pokazała efekt.

- Robić czy nie robić? - zapytała.

Jej fani nie mają wątpliwości. W komentarzach pojawiło się sporo odpowiedzi. "Oczywiście, że robić", "Robić i to już!", "Lubię ten wasz dystans", "Drugie zdecydowanie ładniejsze", "Robić. Piękni i młodzi" - czytamy opinie internautów.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości