Gwiazdy

Justyna Hołubowicz z "ŚOPW" dotknięta hejtem. "Nie idę do pracy, muszę to przetrawić"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl, Instagram
Justyna Hołubowicz

Justyna Hołubowicz to jedna z uczestniczek 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". 31-latka została połączona w parę z 28-letnim Przemysławem Wereszczyńskim. Relacja i zachowanie małżonków w programie poddawane są licznym i często dość brutalnym ocenom widzów. Justyna przekonała się o tym na własnej skórze. Hejt skłonił ją do rozmyślań i szczerego wyznania. - Tak, wiem, nie jestem idealna - oznajmiła.

Justyna Hołubowicz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 8" mierzy się z krytyką

Justyna Hołubowicz bezsprzecznie wyróżnia się spośród innych uczestników aktualnej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" szczerością, bezpośredniością i stanowczością, czym zdążyła już zaskarbić sobie sympatię niektórych widzów, jaki i przysporzyć wielu wrogów.

Po emisji ostatnich odcinków programu szala, na której można by ustawić i pozytywne, i negatywne komentarze odbiorców na temat 31-latki, niestety zdecydowanie przechyla się na stronę hejtu. Krytyki nie szczędzi nawet psycholog Magdalena Chorzewska, ekspertka telewizyjnego eksperymentu, która na antenie jawnie wymienia popełniane przez Justynę błędy w budowaniu relacji damsko-męskiej.

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

Ach, co to był za ślub
Ach, co to był za ślub Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Fala nieprzychylnych opinii jest tak duża, że bohaterka miłosnego show postanowiła wreszcie odnieść się do zaistniałej sytuacji. Za pośrednictwem mediów społecznościowych przyznała, że ma pełną świadomość, jakie cechy jej charakteru mogą być trudne do zaakceptowania dla drugiego człowieka.

- Otrzymuję dużo hejtu. Tak, wiem, nie jestem idealna. Pracuję nad sobą od dawna. Też jestem szczera i jak coś mi nie pasuje, to niestety mówię. Czasami powinnam ugryźć się w język. Spokojnie, znam swoje wady i wiem, jaka jestem uparta. Czasem to wada, czasem zaleta - napisała na Instagramie.

Krytyka dotknęła Justynę na tyle mocno, że 31-latka postanowiła zrobić sobie krótki urlop od obowiązków i przemyśleć swoje zachowanie. - Dziś nie idę do pracy, muszę przetrawić to, co widziałam - oznajmiła.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Czy Justyna i Przemysław są razem?

Zbliża się finał 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Po emisji ostatniego odcinka show z pewnością dowiemy się, czy relacja Justyny Hołubowicz i Przemysława Wereszczyńskiego przetrwała próbę czasu. Na razie w sieci pojawiają się na ten temat wyłącznie spekulacje internautów.

Fani pary zdążyli zaobserwować, że zarówno Justyna, jak i Przemek w odstępstwie kilku dni opublikowali na Instagramie zdjęcia z wyjazdu, na których widać podobne zalesione, górskie krajobrazy, co mogłoby świadczyć o tym, że małżonkowie nadal spędzają wolne chwile w swoim towarzystwie. Trop widzów nie został jednak w żaden sposób potwierdzony.

Finał programu już w najbliższy wtorek 29 listopada o godz. 21:35 w TVN.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl, Instagram

Źródło zdjęcia głównego: x-news/TVN

Pozostałe wiadomości