Gwiazdy

Kasia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już tak nie wygląda. Ma nową fryzurę. "Nie poznałam cię"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Katarzyna Zięciak "Ślub od pierwszego wejrzenia"

Katarzyna Zięciak wystąpiła w 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Uczestniczka programu chciała zmienić coś w swoim wyglądzie i postawiła na odświeżenie fryzury. Pomogła jej w tym Iza z 5. sezonu show. Jaki jest efekt metamorfozy?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - Katarzyna Zięciak

Katarzyna Zięciak szukała miłości w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Eksperci połączyli ją w parę z Pawłem Olejnikiem. Małżonkowie od razu wpadli sobie w oko, a podczas wesela świetnie się dogadywali. Niestety, nie byli sobie pisani. Paweł czuł, że jego żona się od niego oddala i nie poświęca mu zbyt dużo czasu. Kasia też miała inne wyobrażenie na temat tego związku. Potrzebowała więcej wolności. Ostatecznie postanowili się rozstać i niedługo później Olejnik złożył pozew o rozwód.

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

Ach, co to był za ślub
Ach, co to był za ślub Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Kasia po udziale w show zdobyła sporo nowych fanów, którzy z ciekawością obserwują, co dzieje się w jej życiu. Zięciak na Instagramie pokazuje swoją codzienność, a teraz pochwaliła się dużą zmianą w wyglądzie. Postanowiła przejść metamorfozę. Autorką jej nowej fryzury jest Izabela Juszczak z 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Kasia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma nową fryzurę

Katarzyna Zięciak postawiła na ostre cięcie i zmianę koloru. Po jej ciemnych, długich włosach nie ma już śladu. Iza spisała się i odmieniła swoją koleżankę z programu.

- Dziś odwiedziła mnie Kasia! Pewnie większość z Was ją zna. Potrzebowała zmiany i to konkretnej. Pewnego dnia, gdy do mnie zadzwoniła, mówiąc mi: "Iza, potrzebuję metamorfozy" byłam zaskoczona, że wybrała właśnie mój salon. Kasiu, dziękuję za zaufanie. Ciesz się nową fryzurą, bo to jest właśnie Twój początek zmian na lepsze - napisała Iza na Instagramie.

Fani są zachwyceni metamorfozą. - "Wow! Cóż za zmiana. Po prostu pięknie, całkiem inna osoba", "Nie poznałam cię", "10 lat młodziej", "Zupełnie inna Kasia", "Inna kobieta. Wygląda milion razy lepiej", "Rewelacyjna przemiana", "Jest pięknie, a twój uśmiech mówi sam za siebie" - czytamy w komentarzach opinie internautów.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości