Patricia Kazdi

  Patricia Kazdi

  Media społecznościowe dają olbrzymie możliwości, ale też niosą za sobą równie wielkie zagrożenie. Coraz trudniej jest znaleźć balans pomiędzy rzeczywistością a idealnym obrazkiem przedstawionym w sieci. Patricia Kazadi i Maciej Dębski, socjolog oraz prezes fundacji "Dbam o mój zasięg" opowiedzieli o zagrożeniach płynących z internetu.

  Jak powiedziała Lara Gessler, "zegar cyka do lata". Oznacza to więc, że czas zacząć przygotowywać się na pokazanie kawałka ciała na plaży. Czy gwiazdy zaczęły się już na to przygotowywać? Stosują ćwiczenia czy dietę? A może jedno i drugie? Dziennikarka Dzień Dobry TVN rozmawiała z Larą Gessler, Darią Widawską, Patricią Kazadi, Rafałem Maślakiem, Joanną Orleańską, Radkiem Rocińskim i Piotrem Sałatą.

  Jak gwiazdy wspominają swoje studniówkowe kreacje? Czy założyłyby je dzisiaj? To pytanie dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zadała: Weronice Książkiewicz, Zosi Ślotale, Monice Olejnik, Patricii Kazadi, Paulinie Krupińskiej, Joannie Jarmołowicz, Joannie Krupie, Dorocie Gardias, Blance Jordan i Zuzannie Wachowiak. A Wy? Pamiętacie swoje studniówkowe sukienki?

  Od samego rana, w Cafe TVN, nasi widzowie mogli wypróbować lakiery z linii stworzonej przez Patricię Kazadi! W rozmowie z Katarzyną Olubińską opowiedziała m.in. jak powstaje się konkretny kolor. Dowiedzieliśmy się też co, prowadząca You Can Dance, planuje robić w wakacje i... jak wygląda jej zwyczajny dzień!

  Na scenie Dzień Dobry TVN gwiazda zaprezentowała swój najnowszy singiel, zapowiadający jej nową płytę. Melodyjna i wzruszająca ballada "Na zawsze" wpada w ucho i łapie za serce. Was również?

  Patricia Kazadi od dziecka interesuje się modą. Niejednokrotnie udowodniła, że nie boi się eksperymentować z wyglądem i ciuchami. Czy jest coś, czego by nigdy nie założyła? Na całą rozmowę z Patricią zapraszamy w najbliższą niedzielę.

  Na premierę TVN Meteo Active i TVN Fabuła gwiazda przyszła z młodym przystojniakiem. Kim jest tajemniczy William? Dlaczego Patricia Kazadi zaprosiła go na czerwony dywan? Jak zdradziła dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej, z chłopakiem połączyła ją miłość do muzyki. Czy może coś jeszcze?

  Komu kibicuje Ewa Farna i, kogo z tych, którzy odpadli, najbardziej jej szkoda? Dlaczego Tatiana Okupnik kibicuje prawniczce, która postanowiła spełnić swoje marzenia? Kto jest faworytem Patrici Kazadi? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół Pawkin ze swoim trzecim singlem "Pomóż mi". Utwór pochodzi z płyty "Taka jak ty", wydanej w marcu 2014 r. Posłuchajcie.

  Od dziś w „X Factor” koniec żartów! O 20.00 zaczynają się odcinki „na żywo”! Z uczestnikami programu, o przygotowaniach do wieczornych zmagań, rozmawiała Kinga Burzyńska, a w studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Tatianę Okupnik i Patricię Kazadi. Jaką niespodziankę przygotowała dla naszych widzów Patricia?