Gwiazdy

Radosław Majdan opublikował niewygodne zdjęcie. Małgorzata zapowiada zemstę i zdradza, ile przytyła w ciąży

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/EastNews

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan już niedługo powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Zanim to jednak nastąpi umilają sobie i fanom czas zabawnymi postami na Instagramie. Zobaczcie, co tym razem pokazał Radosław.

Radosław Majdan pokazuje śpiącą żonę

Małżeństwo Majdanów chętnie dzieli się z fanami kadrami z rodzinnego życia i skrzętnie dokumentują czas oczekiwania na nowego członka rodziny. Radosław szczególnie polubił pokazywanie zdjęć śpiącej i niczego niespodziewającej się żony. Poprzednie publikacje zdawały się jeszcze bawić Małgorzatę, tym razem jednak zapowiedziała odwet.

Radziu k....!!!!!! ?‍♀️ do tej pory nie chciałam się mścić, ale to się zmieni ?

- skomentowała post męża prezenterka.

Ile Małgorzata Rozenek-Majdan przytyła w ciąży

Na komentarzu pod postem męża się nie skończyło. Małgorzata skomentowała zachowanie męża także na swoim koncie na Instagramie.

Podjadła, pospała, prawie poćwiczyła? a po wejściu na ig @r_majdan się wk.....??? #grubaskitrzymająsięrazem #zemstabędziesłodka?

- takim opisem opatrzyła nowe zdjęcie Małgorzata.

Pod postem szybko pojawiło się wiele komentarzy od fanek prezenterki, ciekawych jej samopoczucia przy końcówce ciąży. Pojawiły się pytania o termin porodu i ciążowe kilogramy. Na wiele komentarzy Małgorzata zdecydowała się szczerze odpowiedzieć. Termin porodu wyznaczony jest na koniec maja. Prezenterka wyznała także, że w czasie ciąży przytyła ponad 20kg.

Zobacz też:

Autor: Pola Namysł

Pozostałe wiadomości