Gwiazdy

Borys Szyc i Justyna Nagłowska pracują z domku na Mazurach. „Mnie już tak korci, żeby coś porobić”

Gwiazdy

Borys Szyc i Justyna Nagłowska pracują z domku na Mazurach. „Mnie już tak korci, żeby coś porobić”

Borys Szyc wraz z rodziną korzysta z uroków natury. Aktor zabrał najbliższych na Mazury, gdzie błogi czas wypoczynku łączy z obowiązkami związanymi z teatrem. Co w tym czasie robi jego żona Justyna Nagłowska, świeżo upieczona mama? 

Szczęśliwa rodzina

21 marca na świecie pojawił się wyczekiwany synek Borysa Szyca i jego małżonki, Justyny Nagłowskiej. Para szybko pochwaliła się w mediach społecznościowych radosna nowiną i opublikowała wspólne, rodzinne zdjęcie. 

Szczęśliwy tata wciąż nie może oderwać wzroku od małego Henia, który coraz bardziej się do niego upodabnia. Na Instagramie aktor opublikował wzruszający post, który opatrzył komentarzem. 

Moje szczęście w czasach zarazy. Nie mogę się na nich napatrzeć. Ta cudna kobieta dała mi synka i jest najlepszą mamą na świecie 

– napisał Borys Szyc.

Borys Szyc z rodziną na Mazurach

Borys Szyc i Justyna Nagłowska majowe dni postanowili spędzić z dziećmi w otoczeniu pięknych krajobrazów. Rodzina obecnie przebywa w domku na Mazurach, z którego rozpościera się niesamowity widok na jezioro. Jak spędzają wolny czas? 

Świeżo upieczona mama na jednej ze swoich relacji na Instastory pokazała, jak wygląda codzienność. Chociaż piękna pogoda i błogie otoczenie zachęcają do odpoczynku, każdy z domowników wypełnia swoje obowiązki. Borys pracuje nad teatrem online, dzieci uczestniczą w internetowych lekcjach i odrabiają zadania domowe. A Justyna? Dziennikarka przyznała, że mimo urlopu macierzyńskiego czuje już potrzebę realizowania swojego nowego projektu.

Ja na macierzyńskim obmyślam nowe odcinki podcastu, bo mnie już tak korci, żeby coś porobić, a w tych okolicznościach nawet spoko to działa

 –powiedziała Justyna Nagłowska.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
64
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0