Gwiazdy

Małgorzata Rozenek-Majdan o wymarzonej podróży kamperem: "Zaraz zemdlejemy ze zmęczenia"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z całą rodziną wybrała się na urlop kamperem, a każdy etap podróży szczegółowo relacjonuje na Instagramie. Okazuje się, że szybko poznała blaski i cienie tego środka komunikacji. - To masa roboty– napisała po pierwszym dniu.

Podróż kamperem

W dobie pandemii podróże kamperem pozyskały wielu sympatyków. Polacy zaczęli kupować, wypożyczać auta i przemierzać nimi Polskę, Europę, a także inne kontynenty. W Dzień Dobry TVN wielokrotnie pokazywane były wyprawy naszych rodaków. Okazuje się, że o takiej formie wakacji zamarzyła również Małgorzata Rozenek-Majdan.

Małgorzata Rozenek-Majdan o wyprawie kamperem. Spełnienie marzeń czy udręka?

Gwiazda swój plan wcieliła w życie i w towarzystwie męża Radosława Majdana, trojga dzieci oraz czterech psów wyruszyła kamperem. Dokąd? Ich celem podróży okazała się Szwecja, do której dotarli promem.

Ze zdjęć zamieszczanych przez Małgorzatę Rozenek-Majdan wynika, że pogoda im dopisuje, a pierwszy dzień był bardzo aktywny. Oprócz przemierzania kilometrów samochodem wybrali się na wycieczkę rowerową, pozowali na tle wiatraka, a kwintesencją był zachód słońca nad wodą. Na tym nie koniec, bo "Perfekcyjna Pani Domu" przyznała, że taka forma podróżowania zdecydowanie różni się od wakacji all inclusive.

Tyle się dzisiaj wydarzyło. Mam wrażenie, że jesteśmy tu tydzień a przecież przed nami dopiero, nasza pierwsza noc w kamperze. Dzieci już śpią, Radzio właśnie skończył mecz i zaraz sobie zemdlejemy ze zmęczenia w kąciku. Taki camper to masa roboty. Rzeczy, których spędzając wakacje w hotelu, nie trzeba robić. Niby męcząco, ale serio? Jak na razie jesteśmy zachwyceni a tyle jeszcze przed Nami

– przyznała Gosia i dodała hasztag: "Nasze wielkie szwedzkie wakacje".

Internauci są zachwyceni relacją Małgorzaty Rozenek-Majdan. Śmiało deklarują, że jej InstaStory jest ciekawsze od niejednego serialu: "Co chwila odświeżam i patrzę, czy coś nowego wskoczyło na story... Mega", "Będziesz na pewno mega zmęczona. Nieraz powiesz sobie, że chcesz już wracać do wygodnego dużego domu. Oglądam Was jak najlepszy serial, którego się nie mogę doczekać", "Chyba nigdy nie czekałam na żadną relację z taką 'tęsknotą'. Powodzenia, patrzę, uczę się, robię notatki i... może za rok, kto wie? Cudnie macie" - czytamy pod postem.

Zobacz także:

Magdalena Lamparska pokazała się w bikini i zachwyciła figurą. Fani: "Co zdjęcie to szczuplejsza"

Koncert z udziałem Julii Kamińskiej. Posłuchajcie, jak śpiewa gwiazda "BrzudUli"

Szczęśliwa Agnieszka Woźniak-Starak realizuje swoją pasję i pozuje z nową zdobyczą. "W końcu się doczekałam"

Zobacz wideo: Małgorzata Rozenek-Majdan wyrusza w kolejną podróż. „Najbardziej lubię jechać całym majdanem”

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości