Gwiazdy

Małgorzata Kożuchowska wróciła na próby w teatrze. Czekała na nią niespodzianka. "Zapamiętam te chwile do końca życia"

Gwiazdy

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najpiękniejszych i najbardziej rozchwytywanych polskich aktorek. Gwiazda, która niedawno skończyła 50 lat, od dawna łączy pracę w filmie i telewizji z występami na teatralnych deskach. Teraz wróciła na próby w Teatrze Narodowym.

Małgorzata Kożuchowska skończyła 50 lat

Aktorka, której olbrzymią sławę przyniosły role w popularnych polskich serialach, nie zaniedbuje klasycznej formy uprawiania zawodu jaką jest gra na scenie. Małgorzata Kożuchowska od 2005 roku jest związana z Teatrem Narodowym w Warszawie. Natomiast tuż po ukończeniu studiów w 1994 roku pracowała w stołecznym Teatrze Dramatycznym.

Gwiazda niedawno skończyła 50 lat. Z okazji urodzin w internecie pojawiło się mnóstwo wpisów przyjaciół i fanów aktorki, którzy przypominali jej najlepsze role, najciekawsze zdjęcia i najpiękniejsze stylizacje - Małgorzata Kożuchowska od lat czaruje nie tylko talentem, ale również bezbłędnym wyczuciem mody.

W związku z ostatnią decyzją rządu, na koniec maja - jeśli nie pogorszy się wskaźnik zachorowań na COVID-19 - zostaną otwarte teatry. Aktorzy zakasali więc rękawy i ruszyli na próby, by przygotować spektakle dla spragnionych kultury widzów.

Niespodzianka dla Małgorzaty Kożuchowskiej

Teatralni koledzy aktorki postanowili uczcić jej niedawne urodziny, przygotowując małe przyjęcie. Na Małgorzatę Kożuchowską czekał ogromy pęk balonów oraz kwiaty. Wzniesiono również toast. Wyjątkowymi urodzinami Małgorzata Kożuchowska podzieliła się ze swoimi fanami na instagramowym profilu.

Zwykły dzień w teatrze, przerwa w próbie, a zapamiętam te chwile do końca życia...

- napisała wyraźnie wzruszona.

Po fotografiach można wnioskować, że urodzinowe spotkanie z kolegami sprawiło Małgorzacie Kożuchowskiej niemałą przyjemność. Uśmiechnięta gwiazda pozowała do zdjęć z zespołem oraz pozwoliła sobie na uroczą fotografię z kolorowymi balonami tworzącymi piękny kontrast z eleganckim foyer Teatru Narodowego.

Ostatnią rolą, w którą Małgorzata Kożuchowska wciela się na deskach największej polskiej sceny jest postać Joanny w sztuce "Matka Joanna od aniołów". Spektakl wyreżyserował Wojciech Faruga.

Zobacz też:

Grzegorz Markowski wydał poruszające oświadczenie. "Mój stan zdrowia ostatnio się pogorszył"

Niespodzianka dla Darii Widawskiej z okazji jej 44. urodzin. Aktorka niczego się nie spodziewała. "Dobrze, że nie jestem w piżamie"

Andrzej Piaseczny o podejściu do życia. "Nie wszyscy rozpoznawalni ludzie są wewnętrznie mocni, silni i uśmiechnięci"

Zobacz wideo: Małgorzata Kożuchowska w wirze pracy twórczej

Autor: Adam Barabasz

Pozostałe wiadomości