Gwiazdy

Magda Gessler całuje czule ukochanego. Pokazała romantyczne nagranie: "Walduś rozkręcił mi loki"

Gwiazdy

Magda Gessler

Magda Gessler jest najsłynniejszą polską restauratorką i gwiazdą programu "Kuchenne rewolucje". Od lat żyje w związku na odległość. Gdy może spędzić czas z ukochanym, jest bardzo szczęśliwa. Widać to na romantycznym wideo, którym pochwaliła się w sieci.

Magda Gessler - związek

Magda Gessler na co dzień jest z dala od swojego ukochanego Waldemara Kozerawskiego. Ona pracuje i robi telewizyjną karierę w Polsce, zaś jej partner jest lekarzem i na stałe mieszka w Kanadzie.

Para nie widuje się zbyt często. Szczególnie w czasie pandemii ich kontakt jest bardzo ograniczony. Dlatego, gdy tylko mogą spędzić ze sobą trochę czasu sam na sam, czerpią z tego pełnymi garściami i celebrują go tak, jakby dopiero co się poznali. Wyjeżdżają razem na wakacje lub zaszywają się w jakimś ustronnym miejscu, gdzie nikt im nie przeszkadza. Tęsknota, która niestety jest nieodłącznym elementem ich związku, nieustannie podsyca żar w ich relacji. Widać to na najnowszym nagraniu, które Gessler opublikowała na swoim profilu na Instagramie.

Romantyczne chwile Magdy Gessler i Waldemara Kozerawskiego

Magda Gessler u boku ukochanego jest bardzo szczęśliwa. Pochwaliła się romantycznym nagraniem z Waldemarem. Znana restauratorka pokazała się fanom w naturalnej odsłonie - bez burzy fal na głowie, w delikatnym makijażu.

- Walduś rozkręcił mi loki! Mój głos zawdzięczam dobrej klimatyzacji - przyznała Magda, która odezwała się do swoich obserwatorów z lekką chrypką. - Jezu, jaki ty jesteś ładny! Dzień dobry Wam, to jest niedziela - ogłosiła Gessler, a następnie pocałowała ukochanego w usta. - I takiej właśnie wam życzę. Wszystkiego dobrego! Walduś i ja - dodała.

Fani zachwycają się w komentarzach. Miło im patrzeć na dwójkę ludzi, którzy bardzo się kochają. "Jesteście cudną parą. Widać miłość, a to jest zwyczajnie piękne", "Wspaniale razem wyglądacie", "Piękni jesteście. Szczęśliwi. Promieniejący", "Samych wspaniałych chwil", "Zakochane nastolatki, cudowne!" - czytamy.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Magda Gessler i jej przepis na sukces. "Wszyscy postrzegają mnie jako osobę, która ma farta"

Autor: Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości