Gwiazdy

Magda Gessler świętuje Dzień Babci. Córka restauratorki: "Nigdy nie sądziłam, że zobaczę Ciebie w takim wydaniu"

Gwiazdy

Lara i Magda Gessler

21 stycznia wszystkie babcie mają swoje święto. Ten dzień należy także do Magdy Gessler. Córka znanej restauratorki złożyła jej życzenia z okazji Dnia Babci i opublikowała na Instagramie rozczulające wideo. Swoim nagraniem pochwaliła się także szczęśliwa babcia.

Magda Gessler w roli babci

Lara Gessler i Piotr Szeląg w zeszłym roku zostali szczęśliwymi rodzicami Neny. Wnuczka Magdy Gessler przyszła na świat 19 października. Dziewczynka zawładnęła sercami swoich najbliższych, a sama królowa polskiej gastronomii przyznaje, że mała jest wprost rozkoszna. Restauratorka wielokrotnie podkreślała, że przepełnia ją szczęście i doskonale czuje się w nowej roli. Jednak w jednym z wywiadów w Dzień Dobry TVN przyznała, że nie przepada za określeniem "babcia".

- Mam ogromne "ale" do słowa "babcia". Ja się z "babcią" czuję źle, niekomfortowo. Wolę "grandmother", "abuela", albo "Oma". Słowo "babcia" to takie skapcianienie. To tak, jakby komuś dołożyć szpilę "ty już jesteś babcią - nie kobietą" - wyznała Magda Gessler.

Po jednym z jej ostatnich postów w mediach społecznościowych można wywnioskować, że jednak zaakceptowała polskie określenie.

- Ósmy cud świata!!! Moja wnuczka Nena od mojej córeczki Lary... to prawdziwe wielkie nieograniczone szczęście!! Lara, Piotrusiu... szczęścia... jestem taką dumną BABCIĄ - napisała Magda Gessler.

Lara Gessler i życzenia z okazji Dnia Babci

Profile instagramowe Lary i Magdy Gessler są przepełnione uroczymi zdjęciami z malutką Neną. Nic dziwnego, dziewczynka jest urocza. Z okazji Dnia Babci córka restauratorki postanowiła opublikować wideo. Widzimy na nim, jak Magda Gessler opiekuje się i zabawia małą wnuczkę. Niewątpliwie nagranie to będzie wspaniałą pamiątką. Pod filmikiem czytamy piękne wyznanie Lary:

- Wszystkiego najlepszego dla naszej kochanej Babci Magdusi? Nigdy nie sądziłam, że zobaczę Ciebie w takim wydaniu... Taką rozczuloną i przejętą. Dziękuję, że tu jesteś. Dla Neny i dla mnie ♥️ - napisała Lara.

Post Lary Gessler spotkał się z dużym zainteresowaniem ze strony internautów. W komentarzach czytamy :

  • Nowy, mały człowiek wszystko zmienia i okazuję się, że mamy w sobie tyle emocji, łez radości i wzruszenia, o jakie byśmy siebie nie podejrzewali
  • Jakie to urocze
  • Przepiękny widok! Wszystkiego dobrego

Nie pozostaje nam nic innego, jak przyłączyć się do tych komplementów i Magdzie oraz wszystkim babciom życzyć wszystkiego najlepszego!

Zobacz wideo: Magda Gessler: "Dzisiejsze babcie to nie babcie. Ja jestem zachwycona moją wnuczką"

Zobacz też:

Anna Korcz została babcią w pandemii. "3 miesiące zakazali mi się widywać z wnukiem"

Mateusz Damięcki w pięknych słowach o żonie: "Dziękuję Ci skarbie za każdy wspólny dzień". Para świętuje trzecią rocznicę ślubu

Trzy pokolenia na jednym zdjęciu. Małgorzata Ohme w poruszający sposób uczciła urodziny zmarłej mamy

Autor: Jola Marat

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości