Gwiazdy

Trzy pokolenia na jednym zdjęciu. Małgorzata Ohme w poruszający sposób uczciła urodziny zmarłej mamy

Małgorzata Ohme

Bartosz Krupa/East News

Gwiazdy

Trzy pokolenia na jednym zdjęciu. Małgorzata Ohme w poruszający sposób uczciła urodziny zmarłej mamy

Małgorzata Ohme

Bartosz Krupa/East News

Małgorzata Ohme opublikowała w mediach społecznościach wzruszający rodzinny kadr. Dziennikarka uczciła w ten sposób urodziny zmarłej mamy.  Słowa prowadzącej Dzień Dobry TVN chwytają za serce: "Świętuj tam, gdzie jesteś. Tęsknię bardzo" – wyznała.

Małgorzata Ohme – smutne zakończenie roku

Małgorzata Ohme to dziennikarka, którą fani pokochali za optymizm, poczucie humoru i ogromny dystans do siebie. Prowadząca Dzień Dobry TVN wraz ze swoim antenowym partnerem Filipem Chajzerem wiedzą, jak od samego rana rozbawić widzów. Choć Małgosia codziennie z uśmiechem witała nowy dzień, ostatnie miesiące nie były dla niej łaskawe. Już w połowie roku 2020 dziennikarka martwiła się o swoją ukochaną mamę. O trudnej sytuacji pisała nieco w felietonach. W sierpniu oficjalnie przyznała, że seniorka jest poważnie chora.

- Widzę ją pochyloną, jak popycha rękoma wózek, na którym zazwyczaj siedzi. Wiem, że każdy ruch sprawia jej spory wysiłek. Wiem też, że tak jak ja nie lubi pomocy, a słabość jest intruzem, którego trzeba za wszelką cenę pokonać. Chce też żyć, bo życie było dla nas zawsze pięknym darem. Nauczyła mnie tego, więc łapczywie chwytałam wszystko, co wydawało mi się warte uwagi. Boksuje się z ograniczeniami choroby i widzę, że nie ma tej samej siły, co dawniej. Ten widok łamie mi serce, rozkrusza je na tysiące drobinek - napisała Gosia Ohme w felietonie dla serwisu Onet.

4 grudnia 2020 pani Barbara Sułowska zmarła. Prowadząca Dzień Dobry TVN podzieliła się tą smutną wiadomością za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Moja Mama podarowała mi na koniec piękną śmierć. Bezbolesną, spokojną, czułą i chwilami żartobliwą. Uwielbiała się śmiać jak ja. Nigdy nie patrzyłam jej tyle w oczy, co w tym ostatnim czasie. Zauważyłam, że mają odcień malachitu, dwie okrągłe malachitowe kule. Nie musiała nic mówić, bym wyczytała w nich intencje. Wiedziałam, że mnie kocha, kochała i kochać będzie. Tak jak matka kochać potrafi najpiękniej. Bez żadnych warunków. Za to, że jesteś 

- napisała w poście. 

Zobacz wideo: U Gosi Ohme na podwórku 

Małgorzata Ohme uczciła urodziny swojej zmarłej mamy

Prowadząca Dzień Dobry TVN po kilku miesiącach postanowiła wrócić do wciąż żywych wspomnień. Z okazji urodzin mamy, dziennikarka opublikowała na Instagramie fotografię, na której pozują trzy pokolenia, mama, córka i wnuczka. Zdjęcie opatrzyła wzruszającymi słowami.

Dziś obchodziłabyś 73. urodziny. Mamo, świętuj tam, gdzie jesteś. Tęsknię bardzo

 – wyznała.

Pod postem bardzo szybko zaczęły pojawiać się komentarze fanów. Internauci wspierali Małgorzatę i przekazywali wiele słów otuchy. Głos zabrały także gwiazdy i koleżanki z pracy. Symboliczne serduszka przekazały m.in. Paulina Krupińska-Karpiel, Joanna Przetakiewicz i Ania Karwan.

Zobacz także:

Znany reporter opłakuje śmierć córeczki. 9-miesięczna dziewczynka odeszła w Wigilię. "Zmarła w ramionach mamy i taty"

Zabił partnerkę na oczach dziecka, potem odebrał sobie życie. "Można było tego uniknąć"

Joe Biden zaprzysiężony na prezydenta USA: "To jest dzień Ameryki, dzień demokracji". Podczas uroczystości hymn zaśpiewała Lady Gaga

Co sądzisz o tym artykule?
80
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0