Mieszkanie z widokiem na więzienie. "Idealne miejsce na poranną kawę i refleksje nad wolnością"

Mieszkanie z widokiem na więzienie. "Idealne miejsce na poranną kawę i refleksje nad wolnością"
Źródło: Dzień Dobry TVN
5 rzeczy, które musisz wiedzieć o poranku
5 rzeczy, które musisz wiedzieć o poranku
Ponad 2 mln kobiet w Polsce nie chodzi na wybory
Ponad 2 mln kobiet w Polsce nie chodzi na wybory
#dziewczynynawybory spot
#dziewczynynawybory spot
Tajemnice politycznej mowy ciała
Tajemnice politycznej mowy ciała
W Białymstoku kończy się budowa bloku, który powstaje tuż przy ogrodzeniu więzienia. Deweloper przekonuje, że "nic w tym nadzwyczajnego". O tym, a także o innych ważnych newsach opowiedziała Dagmara Kaczmarek-Szałkow w cyklu "5 rzeczy, które musisz wiedzieć o poranku".

Mieszkanie w widokiem na więzienie

W Białymstoku kończy się budowa bloku, którego balkony sąsiadują z zakończonym drutem kolczastym ogrodzeniem więzienia. - W komentarzach Internauci nie kryją swojego zdziwienia: "Fajny pomysł, będzie można wynajmować balkony na widzenia"; "Idealne miejsce na poranną kawę i refleksje nad wolnością"; "I popatrzeć można. I pogrypsować" - wymieniła tylko część z nich Dagmara Kaczmarek-Szałków.

Co ciekawe, mieszkania te cieszą się ogromną popularnością. - Cena to 9 tysięcy złotych za metra kwadratowy. Wszystkie mieszkania sprzedane, więc już nie ma co tam kupić - dodała.

O czym jeszcze warto wiedzieć?

Co z immunitetem sędziego Tomasza Szmydta?

Rok temu cała Polska żyła aferą związaną z komisją do spraw badania wpływów rosyjskich w Polsce, której w teorii pierwszym celem miał być Donald Tusk. - Teraz wznowienia działania tej komisji chce właśnie Donald Tusk. Minister Sprawiedliwości powiedział, że trzeba zbadać działania Tomasza Szmydta (...). Złożył wniosek, żeby Tomasza Szmydta natychmiast pociągnąć do odpowiedzialności, zatrzymać i aresztować - powiedziała Dagmara Kaczmarek-Szałkow.

PiS traci bastiony - koniec rządów na Podlasiu?

W ostatnim czasie okazuje się, że Prawo i Sprawiedliwość traci poparcie w swoich bastionach. - Największy spadek jest na Podlasiu, na Podhalu i na Małopolsce - zdradziła dziennikarka TVN24.

- Zdarzają się przypadki nielojalności - powiedział prezes Jarosław Kaczyński.

Sejm zajmie się projektem ustawy o czasowym ograniczeniu cen energii

W drugiej połowie tego roku ceny prądu dla gospodarstw domowych wzrosną o blisko 30 procent. - Tak naprawdę ceny danych produktów już rosną. Jednak ta cena ma być zablokowana na wysokości pięciuset złotych za megawatogodzinę. To jest więcej niż teraz, ale mniej niż mogłoby być - powiedziała Dagmara Kaczmarek-Szałkow.

- Najistotniejszą sprawą jest jednak bon dla rodzin w najtrudniejszym położeniu materialnym (...). Dziś na ten temat będzie w Sejmie debata - dodała.

Anita Włodarczyk poniesie ogień olimpijski

Anita Włodarczyk w czwartek weźmie udział w sztafecie, która poniesie pochodnię z ogniem olimpijskim w Marsylii. - To będzie przepiękna uroczystość (...). Wieczorem czeka nas największy element dzisiejszej uroczystości, czyli przekazanie ognia olimpijskiego organizatorom. Prezydent Francji będzie w tym uczestniczył (...). Chciałabym tam być - stwierdziła dziennikarka.

Zobacz więcej na TVN24.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Anna Gondecka

Źródło zdjęcia głównego: OlaSkowron/EastNews

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?
Materiał promocyjny

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?