Gwiazdy

Wzruszona Magda Gessler o ciążowym brzuszku Lary: "Nosi w nim córunię"

Gwiazdy

Magda Gessler

Magda Gessler już niebawem zostanie szczęśliwą babcią. Zachwycona restauratorka nie może doczekać się narodzin małej wnuczki, a w mediach społecznościowych co jakiś czas przypomina o zbliżającym się porodzie Lary. Jak już wiadomo, rodzina Gesslerów powiększy się o kolejną dziewczynkę.

Lara Gessler zdradziła płeć dziecka

Pod koniec kwietnia Lara Gessler ogłosiła w mediach społecznościowych radosną nowinę o ciąży. Od tego czasu córka znanej restauratorki systematycznie publikuje w sieci nowe zdjęcia i zdradza szczegóły z prywatnego życia. Nie mniej podekscytowana jest przyszła babcia. Magda na swoim Instagramie co jakiś czas przypomina o stanie błogosławionym córki i publikuje jej piękne zdjęcia z zaokrąglonym brzuszkiem. Niedawno jurorka "MasterChefa" pochwaliła się nagą, ciążową sesją Lary wykonaną na jednej z ulic w centrum Warszawy.

Kilka dni temu kolejny rodzinny sekret zdradziła również sama ciężarna. Na instagramowym profilu przyszła mama wstawiła zdjęcie ze spaceru po polu i za pomocą kultowej zabawy "kogucik czy kurka" czym przyznała, że wraz z ukochanym spodziewają się córeczki.

Kurka. Jak nic i z lokami po babci Madzi

– komentowali fani.

Magda Gessler wyczekuje narodzin wnuczki

Uradowana Magda Gessler wraz z Larą odlicza dni do porodu. Widać, że przyszła babcia nie może doczekać się narodzin maleństwa. W środę restauratorka opublikowała na Instagramie wspólną fotografię Lary oraz "Jankesa" i w zabawny sposób skwitowała brzuchy modeli.

Brzuszek i brzuszek, ale tylko Lara Gessler nosi w nim córunię. Wzruszona jeszcze mama

- napisała pod zdjęciem Magda.

Fani nie kryją wzruszenia. Pod nowymi postami Lary i Magdy pojawia się mnóstwo komentarzy. Internauci życzą całej rodzinie zdrowia i spokoju oraz przyznają, że nie mogą doczekać się, by zobaczyć restauratorkę w nowej roli. Magda z pewnością będzie wspaniałą babcią.

Lara Gessler na początku roku szykowała się na wesele koleżanki. Jaką suknię wybrała?

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości