Gwiazdy

Magda Gessler ma dla fanów niespodziankę. "Dzieje się" 

Magda Gessler

Kamil Piklikiewcz/East News

Gwiazdy

Magda Gessler ma dla fanów niespodziankę. "Dzieje się" 

Magda Gessler

Kamil Piklikiewcz/East News

Magda Gessler to kobieta-orkiestra. Restauratorka zna się nie tylko na kuchni, ale także na biznesie, prowadzeniu restauracji, jest uwielbianym przez uczestników jurorem programu "MasterChef", a teraz pisze książkę. Gospodyni "Kuchennych rewolucji" poinformowała o tym fakcie na Instagramie. 

Magda Gessler pisze książkę

Magda Gessler udostępniła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z tajemniczym mężczyzną. To Dominik Linowski - ekspert oraz wieloletni praktyk w dziedzinie kontroli wewnętrznej. 

Mamy dla was niespodziankęi !!!!Dominik i ja.. piszemy. Bajkę a może książkę kulinarna ???..., lub. dobry dreszczowiec, kryminał !!!!! ... musicie poczekać ... ;))) dziejesie ...

- podpisała zdjęcie Magda. Z jej słów wynika więc, że wraz z Dominikiem Linowskim restauratorka pisze książkę. Gessler nie chce jednak zdradzić gatunku tej publikacji. Może być to więc równie dobrze książka kucharska co kryminał. Magda poprosiła swoich fanów o cierpliwość, jednocześnie motywując ich do zgadywania. Czy trafią? To się dopiero okaże, gdy restauratorka podzieli się z nami szczegółami na temat nowego projektu. 

Magda Gessler w oczach swojego partnera

A jak Magdę Gessler widzi jedna z najbliższych jej osób, partner Waldemar Kozerawski? Twierdzi, że w życiu prywatnym Magda jest inną osobą, niż gdy poznaje się ją na stopie zawodowej. Pan Waldemar zdradził także, co w kuchni Magdy Gessler smakuje mu najbardziej. Obejrzyj krótki wywiad:

Zobacz także:

Magda Gessler dziękuje fanom. „Zawsze chciałam to poczuć, jestem milionerką!”

Urodziny Magdy Gessler nie wypadają raz w roku. Jak świętuje najpopularniejsza restauratorka w Polsce?

Magda Gessler pokazała zdjęcia z planu „MasterChefa”. Internauci komplementują: „Księżniczka”

Co sądzisz o tym artykule?
80
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0