Gwiazdy

Magda Gessler i gwiazdy "BrzydUli" topless z kotami. Zrobiły zdjęcia w szczytnym celu

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Kamil Piklikiewicz / East NewsMagda Gessler

W mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia, na których gwiazdy pozują topless z kotami. Fotografie to część nieszablonowego projektu, w ramach którego powstanie charytatywny kalendarz. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na szczytny cel.

Kalendarz #Dekolt dla Białorusi

Media społecznościowe, które na co dzień dostarczają nam wiele rozrywki, możemy wykorzystać także w szczytnych celach. Niedawno postała nowa akcja, której celem jest pomoc rodzinom białoruskich więźniów politycznych. Z inicjatywy Jany Szostak, Kolektywu Łaski (Julii Golachowskiej i Jagody Kwiatkowskiej) oraz Kamila Kotarby, a także współpracy Fundacji "Wysokich Obcasów", powstał kalendarz charytatywny #Dekolt dla Białorusi. Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przekazany w ręce potrzebujących kobiet.

#Dekolt dla Białorusi - projekt wspierający ciałopozytywność

W projekcie udział wzięły m.in. prowadząca "Kuchenne rewolucje" Magda Gessler oraz znane z serialu "BrzydUla" Julia Kamińska, Katarzyna Ankudowicz i Maja Hirsch. Panie zapozowały przed obiektywem topless zasłaniając piersi kotem, którego trzymały na rękach.

Twórczynie inicjatywy podkreślają, że w akcji splata się kilka wątków, także ten społeczny, dotyczący ciałopozytywności. - Przez piersi i kotki autorki w lekki sposób próbują wizualnym językiem opowiedzieć o ważnej sprawie. Podoba mi się ta przewrotność. To świetne wyjście do dyskusji - mówiła Bovska.

Tajemniczymi zdjęciami w sieci pochwaliła się większość gwiazd. Jedno z nich na Instagramie opublikowała Magda Gessler.

Wyrażenie mojego poparcia dla wolności... Solidarności ... Sprzeciw przeciwko dyktaturze i przemocy!!!! Manifestujemy 

 "Dla szczytnego celu duże serce". "Piękne zdjęcie w słusznej sprawie!". "Cudnie! Subtelne, ale i pełne wyrazu". "Uwielbiam Panią, również za wielkie serce" - piszą internauci w komentarzach.

Zobacz wideo:

Ogólnoświatowy projekt pomocowy Jump for the Planet!
Ogólnoświatowy projekt pomocowy Jump for the Planet!
Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz / East News

Pozostałe wiadomości