Gwiazdy

Magda Femme i Sobota wywołali sensację w sieci. "To połączenie wydawało się trochę niemożliwe"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Magda Femme i Sobota we wspólnym singlu
Magda Femme i Sobota we wspólnym singluDzień Dobry TVN
wideo 2/9

Wokalistka Magda Femme i raper Michał Sobolewski reprezentują różne gatunki muzyczne. Mimo to artyści niespodziewanie połączyli siły i nagrali wspólny utwór. W Dzień Dobry TVN muzycy opowiedzieli o szczegółach wyjątkowego projektu.

Magda Femme i Sobota o współpracy

Współpraca Magdy Femme i Michała Sobolewskiego, znanego również jako Sobota, S.O.B. i Szekspir, zaowocowała wydaniem wspólnego singla. "Przymierzam Cię" to utwór inspirowany klimatem disco lat 80. XX wieku. Artyści dołożyli wszelkich starań, by piosenka spotkała się z uznaniem nawet najbardziej wymagających odbiorców. Co ciekawe, oboje na co dzień skupiają się na zupełnie innych gatunkach muzycznych.

- To połączenie wydawało się trochę niemożliwe, przynajmniej dla mnie, ale ja mam w domu odważnego narzeczonego (...). Powiedział: "Ty musisz tę piosenkę zrobić z Sobotą" - zdradziła Magda Femme.

Magda Femme i Sobota nagrali wspólny utwór

Utwór "Przymierzam Cię" wywołał nie lada sensację w sieci. Teledysk, w którym Magda Femme i Sobota wcielają się w bohaterów kultowego programu randkowego, doczekał się wielu pozytywnych komentarzy. Niewykluczone, że artyści ponownie zdecydują się połączyć siły i zaskoczą fanów kolejnymi nieprzeciętnymi projektami.

- Ja nie mam problemu z odnajdywaniem się w muzyce, jakiejkolwiek (...). To była czysta przyjemność - zapewnił raper.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkuśnik/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości