Magda Femme pokazała córkę. Nel bardzo wyrosła. "Jesteś do mnie podobna, tylko tego nie widzisz"

Dzień Dobry TVN
Magda Femme dała się poznać szerokiej publiczności dzięki występom z grupą Ich Troje. Po odejściu z zespołu wokalistka postawiła na solową karierę. Już niedługo do rozgłośni radiowych trafi jej najnowszy singiel. Co to będzie za utwór? Jakie plany na przyszłość ma gwiazda? Dowiecie się tego z naszego materiału.

Magda Femme - czym się zajmuje?

Magda Femme przez długi czas związana była z grupą Ich Troje. To właśnie z nią zespół wylansował jeden ze swoich największych przebojów "A wszystko to (bo ciebie kocham)". - To był poligon. Po nagraniu pierwszej piosenki po dwóch tygodniach podpisaliśmy kontrakt, a po miesiącu na naszych koncertach były tłumy ludzi - powiedziała wokalistka.

Mimo tak ogromnego sukcesu Magda Femme zdecydowała się odejść z zespołu i zapracować na własne nazwisko. Obecnie gwiazda pracuje nad nowym materiałem, ale - jak zdradziła w rozmowie z naszą reporterką - muzyka nie jest jej jedyną pasją. - Rodzice mojego narzeczonego na urodziny podarowali mi szklarnię. Jestem z tego bardzo zadowolona. Czuję się dumna, kiedy sąsiedzi przychodzą i podziwiają moje uprawy - dodała.

W czasie pandemii wokalistka zaczęła też uczyć śpiewu. - Słyszałem kilka jej uczennic i myślę, że idzie to w dobrą stronę. Widać, że jest z tego zadowolona - mówił Zawidzki, partner Magdy Femme. Co ciekawe, jedną z uczennic artystki jest jej córka Nel, która w domowym studiu pod czujnym okiem mamy nagrywa swój debiutancki singiel. - Już dawno wiedziałam, że będzie chciała spróbować, a co z tego wyjdzie - zobaczymy - stwierdziła artystka. Jaką nauczycielką jest Magda Femme? - Mama bardzo dobrze uczy, ale były momenty, kiedy naprawdę się na mnie wkurzała - zdradziła ze śmiechem w Dzień Dobry TVN Nel, córka Magdy Femme.

Magda Femme o zawodowych planach

Wokalistka wyznała, że rodzina jest dla niej najważniejsza. - Praca jest zupełnie z drugiej strony. Cały czas działam twórczo, a to celebryctwo już dawno temu przestało mnie interesować - dodała. Nie oznacza to jednak, że artystka zamierza porzucić muzyczną karierę. - Pandemia wprawdzie odpuściła, ale mamy wrażenie, że tylko na chwilę. Dlatego chcemy wykorzystać ten czas i zrobić jak najwięcej. Skończyłam właśnie nagrywanie swojego singla i mam nadzieję, że już niedługo powstanie do niego teledysk - powiedziała w Dzień Dobry TVN Magda Femme.

Podczas rozmowy z wokalistką nie mogło zabraknąć pytania o zespół Ich Troje. Czy jest szansa, że grupa pojawi się na scenie w pierwotnym składzie? - Nie, z powodów personalnych jest to niemożliwe - stwierdziła.

Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Kamila Szczawińska w sypialni z córeczką: "Kiedy jesteśmy w mieście, to bardzo tęsknimy za naszym domem na wsi"

Dorota Chotecka i Radosław Pazura w obiektywie córki. Fanka: "Piękna miłość i cudowne szczęście"

Polska WAG leci z dziećmi kibicować naszej drużynie. Jak wygląda jej życie z piłkarzem?

Autor: Katarzyna Oleksik

Reporter: Magda Nabiałczyk

podziel się:

Pozostałe wiadomości