muzyka popularna

    muzyka popularna

    Felivers to jeden z najciekawszych zespołów młodego pokolenia. Grupa na scenie Dzień Dobry TVN zaprezentował swój utwór "Włosy". Jak wypadli? Dowiecie się tego z naszego materiału.

    Każdego lata pojawia się piosenka, która łatwo wpada w ucho, dzięki czemu często gości w klubach i rozgłośniach radiowych. Hit lata, choć kojarzy się ze skoczną, żywą muzyką nie zawsze spełnia wszystkie te warunki. Kamila Ryciak, dziennikarka radia Eska przygotowała listę przebojów, które wygrywały rankingi popularności w ostatniej dekadzie. Znasz je wszystkie?

    Gościem Dzień Dobry TVN był Bartosz Zielony „Tabb” - kompozytor i realizator, autor/współautor i producent wielu hitów. Związany jest ze sceną muzyki popularnej i hip-hopowej, ale cały czas poszukuje nowych brzmień i rozwiązań muzycznych. Jak duży wpływ ma na ostateczne brzmienie utworu? Czy komponując piosenkę, wie, kto powinien ją zaśpiewać? Czy zdarzyło mu się kiedyś komuś odmówić współpracy? Co - według niego - trzema mieć w sobie, aby odnieść sukces?