Natasza Urbańska rozwija karierę za granicą. "Możemy być dumni"

Autor:
Berenika
Olesińska
Co słychać w show-biznesie?
Co słychać w show-biznesie? Dzień Dobry TVN
wideo 2/14

Trasy koncertowe z musicalami oraz udział w filmowych adaptacjach erotyków Blanki Lipińskiej zapewniły Nataszy Urbańskiej rozpoznawalność poza granicami Polski. Kolejnym wartym uwagi sukcesem gwiazdy jest wywiad, który ukazał się właśnie w prestiżowym cypryjskim magazynie dla kobiet. O międzynarodowej karierze zwyciężczyni "Mask Singer" opowiedział w Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

Natasza Urbańska w cypryjskim magazynie "L'officiel"

Natasza Urbańska przechodzi w swojej karierze artystycznej istny renesans. Aktorka musicalowa jest obecna w show-biznesie od lat, choć można ulec wrażeniu, że jej talent wokalny oraz taneczny nie został jeszcze do końca wyeksploatowany i odkryty. Gwiazda od kilku miesięcy utrzymuje jednak dobrą passę - została zwyciężczynią w pierwszej polskiej edycji programu "Mask Singer" oraz zagrała w dwóch częściach filmu "365 dni".

Produkcje Blanki Lipińskiej, choć kontrowersyjne, przyniosły żonie Janusza Józefowicza rozgłos poza granicami kraju. Profil Nataszy Urbańskiej na Instagramie obserwuje 140 tysięcy użytkowników. Wokalistka nie zwalnia tempa i korzysta z rozpoznawalności. Niedawno zapowiedziała wydanie nowego singla.

Mateusz Hładki w Dzień Dobry TVN wspomniał o kolejnym sukcesie polskiej gwiazdy na arenie międzynarodowej. Aktorka musicalowa ma na swoim koncie profesjonalną sesję zdjęciową do zagranicznego, prestiżowego magazynu o modzie.

- Dzisiaj się cieszymy, bo zawsze jest nam miło, kiedy możemy mówić o sukcesach Polaków za granicą. Piękne zdjęcia, które Państwo mogą podziwiać [dostępne w naszym materiale wideo - przyp. red.], pochodzą z cypryjskiego wydania magazynu "L'officiel" - wyjaśnił dziennikarz.

Fotografie polskiej gwiazdy były dodatkiem do wywiadu, który ukazał się na łamach pisma. - Natasza Urbańska opowiada tam o swojej karierze, o najnowszych projektach i o anglojęzycznym singlu, który ma się ukazać pod koniec miesiąca - wymienił Mateusz Hładki.

Międzynarodowa kariera Nataszy Urbańskiej

Mateusz Hładki przypomniał, że wywiad Nataszy Urbańskiej w cypryjskim "L'officiel" nie jest jedynym międzynarodowym akcentem w karierze gwiazdy. Kilkanaście miesięcy temu wokalistka zaliczyła podobną przygodę z równie prestiżowym zagranicznym magazynem dla kobiet.

- Nie dalej jak rok temu też rozmawialiśmy o Nataszy, bo wtedy obszerny wywiad z nią ukazał się we włoskim "L'officiel". Także można powiedzieć, że jest zainteresowanie Nataszą za granicą, więc możemy być dumni - skwitował dziennikarz.

- To jest bardzo plastyczna dziewczyna. Mam wrażenie, że czego ona się nie chwyci, to robi to dobrze - oceniła podczas rozmowy w studiu Dzień Dobry TVN Paulina Krupińska-Karpiel.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości